Jump to content
MazdaClubTR

2015 Mazda CX-5 ve Mazda6 Cenevre Yolunda

Tavsiye Edilen Mesajlar

MazdaClubTR

Mazda, yenilenmiş Mazda CX-5 ve Mazda 6'yı 2015 Cenevre Otomobil Fuarı'nda sergileyeceğini duyurdu.

Detay vermekten çekinseler de Mazda, bu modellerde yeni duyurdukları Adaptif LED Far Sisteminin olacağı bilgisini verdi2015 Mazda CX-5 ve Mazda6 Cenevre’de sahneye çıkıyor.

Önümüzdeki yıl Japon marka Avrupa'ya 2015 Mazda6 ve CX-5 ile adımını atıyor. Cenevre Otomobil Fuarı'nda sahneye çıkacak modellerde ufak tefek tasarım değişiklikleri yer alıyor.

Japon markanın tüm özelliklerini paylaşmadığı modellerde bir süre önce tanıttığı Adaptif LED farların bulunacağı bilgisini verdi.

Bilindiği gibi bu modeller kısa bir süre iç ve dış çeşitli değişimler geçirmiş , yepyeni güvenlik sistemleriyle de donatılmıştı. Bu araçlarda Kör Nokta Algılama Sistemi, Trafik Uyarı Sistemi ve Şerit Takip Sistemi gibi özellikler sunuluyor. Ayrıca geliştirilmiş Akıllı Şehir Fren Sistemi ve Sürücü Uyarı sistemleri de iki Japon modelle gelen özellikler arasında…

2015'ten itibaren Mazda6 station wagon modelinde 2.2 litrelik SKYACTIV-D dizel motor yeni dört tekerlekten çekiş sistemiyle sunulmaya , Mazda CX-5 ise i-ELOOP teknolojili 2.5 litrelik SKYACTIV-G benzinli motoru ile Cenevre Otomobil Fuarı'ndaki yerini alacak.

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×