Jump to content
forester

2004 mazda 6 almak üzereyim ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

forester

2004 mazda 6 almak üzereyim, dynamic donanımda, acaba mazda donanım sıralamsında kaçıncı sırada dynamic donanımı, kaç donanım var bu modellerde,  birde alacağım araba hep sahil kentinde yaşamış nemli bölge arabası, pas durumu çürüme durumu var mıdır sizce? yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Ahmet, Mazda6 2004 modellerde Dynamic diye bir ayrım yok. O senelerde satılanlarda tek ayrım sunroof ve deri koltuktur geri kalan donanımlar aynıdır

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
forester

burak bey benim alacağım araba sunrooflu ve deri koltuklu, ancak sahibinden sitesinde 2004 model mazda 6 ları tıkladığımızda comfort, 2.0, dynamic, TE, ve sport gibi ayrımlar var, neye göre yapılmış mesela TE ne demek.


bir de aracın paslanma durumu ile alakalı sahil kentinde olması ile alakalı bir dezavantajı var mı? bu konuda bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Diğer ayrımlar neye göre yapılmış bilemem ama o dönemde dediğim gibi sadece 2 çeşit donanım vardı ve sizinki zaten bu ili seçenekten yüksek olanı

Kaport konusunda eğer bir işlem görmediyse sıkıntı olacağını sanmıyorum

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×