Jump to content
Serdar Üçyıldız

Mazda Türkiye Hareketi

Tavsiye Edilen Mesajlar

Serdar Üçyıldız

Arkadaşlar merhaba,

 

Mazda Türkiye Hareketi tamamen Mazda ile ilgili bilgilerin olduğu bir facebook sayfasıdır. Kesinlikle satış odaklı veya bayi merkezli bir oluşum değildir. Mazda markasının tüm dünya ve Türkiye de yapmış olduğu çalışmaları görebileceğiniz bir sayfa olarak düşünülmüş ve yayın hayatına başlamıştır. Bu sayfada ki amaç Mazda sahiplerine ve araç almayı düşünenlere Mazda markasının otomotiv sektörüne bakış açısının farklı olduğunu ve kullandıkları veya satın almayı düşündükleri  aracın premium bir araç olduğunu anlatmaktır. Dünya da her zaman yeniliğin başlangıç noktası olan Mazda markası ile kullanıcısının bütünleşmesini sağlamak amacı ile kurulmuş ve ALIŞILMIŞA MEYDAN OKUYAN kişilerin birleştiği bir sayfa olarak düşünülmüştür. Siz de bu sayfayı kullanarak Mazda Türkiye Hareketindeki yerinizi alabilirsiniz.

 

 

Yeni kurduğumuz Mazda'dan haberler ve bilgiler paylaşacağımız Facebook hesabımımıza katılımlarınızı bekleriz.

 

https://www.facebook.com/pages/Mazda-T%C3%BCrkiye-Hareketi/1764238530468182?ref=hl

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Burak

Merhabalar Serdar Bey, yeni oluşumunuz hepimiz için hayırlı olur inşallah :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Merhaba Serdar bey,

 

Yeni sayfanız tüm Alışılmışa Meydan Okuyan, Mazda severlere. Hayırlı, uğurlu olsun inşallah.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Serdar Üçyıldız

Teşekkürler hep beraber bu güzel marka için elimizden geleni yapalım ve farkımızı ortaya koyalım arkadaşlar. Mazda çok büyük bir aile ve bu ailenin 2017 yılında nereye ulaşabileceğini kimse tahmin edemiyor. Hep beraber bu markanın ulaşacağı noktayı göreceğiz ve eminim hiç kimse pişman olmayacak. Artık klasik şikayetler bitecek 2.eli yok, yedek parça pahalı, servis yok bunların hepsi geçecek bunun için çalışan MMT ekibi ve bayilerin bu yola nasıl baş koyduklarını taşın altına ellerini değil gövdelerine kadar koyduğunu kısa zamanda hep beraber göreceğiz inşallah.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×