Jump to content
hasansener

Osram Night Breaker mı? Philips Xtreme Vision mı?

Tavsiye Edilen Mesajlar

hasansener

90 model 626 aracımın farlarını değiştirmek istiyorum ama ikilemde kaldım bende sizlere bir sorayım dedim yardımcı olursanız sevinirim :) sizce Osram night breaker mı? Philips xtreme vision mı? Birde kısalar ve uzunlar için hangisini kullanmalıyım örnek( h4 h7 h11 h1 gibi) şimdiden teşekkürler  :) 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Aynı sürümcemeyi şu an ben yaşıyorum. Mevcut sis lambalarım, kandil gibi aydınlatıyor. Varlığı ile yokluğu anlaşılmıyor yandığında. Şirketimin konumu gereği bayağı bir karanlık köy yollarında kullanmak zorunda kalıyorum.

 

Servisime bir çözüm üretmesi için danıştığımda bu 2 modeli bana önerdi. Sisler için Hb4 -9006 modeli inceleyip araştırmamı söyledi.

 

Osram Night Braker'ı biliyorum, forumda kullanan arkadaşlar var. Aydınlatma performansı iyi ama, kullanım ömrü için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Phlips Xtrime ile ilgili bir bilgim yok. Ama sisler için düşünüyorum bende almayı.


Şu konuyu da incelemenizi öneririm

 

http://www.mazdaclubtr.com/topic/9321-osram-night-breaker-plus-serisi-%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1/?hl=%2Bosram+%2Bnight+%2Bbreaker

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Önceden 9 ayda doluyordu night breaker ömrü. Farları otomatik yakmadan manuele aldım, ömrü 1 seneyi geçti.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

Osram Night Breaker mı? Philips Xtreme Vision mı?

 

Bu soruya şöle bir cevap versem:   Tabiki de Orjinal  :D  

 

Ömrü de arabanın ömrü kadar   :D

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×