Jump to content
ASencer

Mazda2 Lastik

Tavsiye Edilen Mesajlar

Badilcan    46
Badilcan

Şimdiki aklım olsa Yokohama alırdım . MAzda3 e Yokohama aldıktan sonra konfor ve ses açısından çok memnun kaldım. Mazda2 de Petlas var ama uzun süre kullanımdan sonra konfor açısından pek memnun kalmadım. Özellikle tümseklerde ve çukurlarda MAzda2 nin zaten varolan sert yapısı daha da rahatsız ediyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali    746
Ali
17 dakika önce, badilcan :

Şimdiki aklım olsa Yokohama alırdım . MAzda3 e Yokohama aldıktan sonra konfor ve ses açısından çok memnun kaldım. Mazda2 de Petlas var ama uzun süre kullanımdan sonra konfor açısından pek memnun kalmadım. Özellikle tümseklerde ve çukurlarda MAzda2 nin zaten varolan sert yapısı daha da rahatsız ediyor.

Mazda3 üzerinde goodyear var aynı yolda sürdüğümde bana sessiz bir araç geliyor. Mazda2' yi aynı yolda sürdüğümde çok sesli bir araç. Bizden önceki sahibi petlas taktığından tam bir rezalet çünkü araba geçen yağan yağmurda tutmuyor ve yol sesi komple içerideydi. Süspansiyonu sert bir arabaya çok sert lastik takmak bana akıl karı gelmiyor. Yokohamaya bir bakayım. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.