Jump to content
Ali

Kullandığınız En Keyifli Araç

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ali    720
Ali

Her zaman Mazdalarımız ön plana çıksa da sonuçta hepimiz farklı araçlar kullandık. Sizin sürmüş olduğunuz arabalar içinde sizi en çok etkileyen marka ve model hangisi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SeZaR_323    129
SeZaR_323

Çok araç kullandım, (bir ton amg modeli vs dahil) ama böyle bir araç yok ve muhtemelen olmayacak. Ondan indikten sonra yüzümdeki tebessümü ve içimdeki heyecanı ömrü hayatımda yaşamadım ve muhtemelen yaşamayacağım. Hatıra olsun diye 'key to hapiness' diye saklarım bu fotoğrafı hep... Onun yeri çok ayrı, Fc Rx-7 ile birlikte hayalimin 2 otomobilinden birisidir, benim için üzerine yoktur...

Nissan Skyline R32 GT-R.

post-96-0-23692400-1424959189_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    276
oguzhan89

ben her zaman eski araçlara takık biriyim;

-w123 280E

-w126 300 sel

-ford taunus

-E30 325i cabrio

veee şuan sahip olduğum 90'626 :)

bunlar benim bindiğim ve kullandığım beğendiğim araçlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zoptrik    640
zoptrik

75" Ford Thunderbird. (Ford352 v8 5800cc 4 barrel karburatör 350bg C5otomatik şanzuman) bu en iyisiydi. 

99" BMW 540i (4400cc 286bg 0-100 6.4sn ş.içi 17.2L/100km yakıt BENZİNDE!!!) Böyle bir ivmelenme ve yol tutuşu yok. Bulsam temizini herhalde yakıta bakmam alırım :D

91" Mazda 626 (2.0 66kw geçen milenyum teknolojisi) Çok TATLI :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tr5959    1
tr5959

76 Jeep CJ 7 (anlatılmaz yaşanır olarak özetliyorum  :-*

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
PeterPAN    25
PeterPAN

Bir çok araç kullandım (kısa süreli) şu anda da 2009 model mazda 3 kullanıyorum, lakin bir önceki aracım fiat stilo idi ve ondan aldığım keyfi yumuşaklığı rahatlığı ve hissi başka hiç bir arabadan alamadım. Belki ilk aracım diye belki de uzun süre kullandım diye duygusal yaklaşıyor olabilirim  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bikes44    217
Bikes44

Çok araç kullandım, (bir ton amg modeli vs dahil) ama böyle bir araç yok ve muhtemelen olmayacak. Ondan indikten sonra yüzümdeki tebessümü ve içimdeki heyecanı ömrü hayatımda yaşamadım ve muhtemelen yaşamayacağım. Hatıra olsun diye 'key to hapiness' diye saklarım bu fotoğrafı hep... Onun yeri çok ayrı, Fc Rx-7 ile birlikte hayalimin 2 otomobilinden birisidir, benim için üzerine yoktur...

Nissan Skyline R32 GT-R.

Çok şanslısın hocam. Benim de hayran olduğum listede en başta bu araç var. Bir iki defa yanımdan geçmişliği var o ses bile fazlasıyla heyecan verici. Ayrıca araç sisteminden tüm üretim aşamalarına kadar herşeyini inceledim ve izledim GTR'ın. Yok böyle araç lafının tam karşılığıdır :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.245
Fotifoti

Çok şanslısın hocam. Benim de hayran olduğum listede en başta bu araç var. Bir iki defa yanımdan geçmişliği var o ses bile fazlasıyla heyecan verici. Ayrıca araç sisteminden tüm üretim aşamalarına kadar herşeyini inceledim ve izledim GTR'ın. Yok böyle araç lafının tam karşılığıdır :D

GT-R kısaca sanat eseri benim için de [emoji1] korkarım ama öyle makineleri sürmeye. Ferrari, lambo tamam da Gt-R sakat hehe

İzmir'e yakın olanlar İzmir ülkü yarış pistinde test edebilirler f430 ve gallardo'yu

3c4e305bab2d610bf828393d088494bc.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.245
Fotifoti

Düplü mü bu Fatih?

düpsüz :D çocukta korkuyor garibim, baktı yarım adam :D ertesi gün lambo için gittim. buyur abi gel gel yaptı :P 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.