Jump to content
alifahrialtuneli

2. Nesil Mazda3 Sağ Ön Taraftan Gelen Ses

Tavsiye Edilen Mesajlar

alifahrialtuneli

Selam.. Ben İstanbul Avcılar'dan Ali Fahri Altuneli. Bu anlatığın, rot-rotil ve/veya aks kafası ile ilgili bir durum olabilir.. Ben olsan önce iyi bir rot-balansçıya giderim, o yoklayarak bir fikir verebilir. O bir şey söyleyemezse o zaman bir yetkili/özel servise gitmek lazım.. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
theographia

Merhaba arkadaşlar,

2010 Mazda 3 kullanıcsıyım yaklaşık 1,5 ay oldu. memnunum fakat bugün sanıyorum sağ lastiğin ordan lak lak sesler gelmeye başladı. biraz devam edince yani ısınınca ki bu en az 10-15 dakika devam ediyor sonra ses kalmıyor. iki gün önce hiç bir şey yoktu, iki gün arabayı hiç kullanmadım sabah çalıştırınca bu hadise gerçekleşti. . bir fikriniz var mı ya da daha önce böyle bir şey yaşadınız mı? 

 

selamlar ve saygılar

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Akla gelebilecek tek şey motor takozu . Bir de Klima açıp/kapatınca ses geliyor mu? 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
theographia

Klimayı açıp kapatmayı hiç denemedim. Açıkçası otomobil konusunda hiç bilgiye sahip olmadığım için motor takozu nedir onu da bilemiyorum. Yarın gideceğim yetkili servise. cevaplar için teşekkürler. 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×