Jump to content

Mazda 323 kilometre saati çalışmıyor

ressam ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

arkadaşlar 91 model 323 hb arabamın km si çalışmıyor teli çıkıktır diyorlar ama yerini bilen yok ayrıca göstergedeki bütün uyarı ışıkları yanıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ali merhaba.. Telle ilgiliyse kilometre göstergesi işiyle uğraşan birisinin telefon numarasını verebilirim. En azından telefon açar durumu anlatırsın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dükkan ismini hatırlamıyorum ama abinin ismi ahmet. Elektronikçi Mehmet'in selamı var, o verdi telefonunuzu dersin.

0537 913 26 on sekiz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim 323 unde km si gecen arizalandi hiz yaptiktikca artiyor ama garip ses cikariyordu sanki bi makara sıkısmasi gibi. Sonra 80 le giderken birden 220 gösteriyor vay ucuyorum diyorum ;) sonra normale donuyor ve hayallerde yikiliyo. Düşündüm bi cukura girdikten sonra olmustu. Civi civiyi soker misali bi cukura kendi istegimle girdim böyle resmen dank etti araba. Sol amortisör zaten iyi degildi o yuzden sol tekeri soktum ve netice super. Tikir tikir calisiyor ;) Sanirim biseylrr yerine oturdu. Tavsiye etmiyorum böyle bir metodu ama sinirime yenik dustum sanirim. Bende bi ustaua baktirsam iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

oncelikle 29 ekim Cumhuriyet bayraminizi kutluyorum arkadaslar, benim sorunum km gistergesi 60 km ye kadar asagi yukari oynuyordu 60 i gecince duzeliyordu onda sikinti yok bugun sabah yolda giderken birden km den ses gelmeye basladi surtme sesi gibi  gelmeye basladi 30 la gidiyorken km 180 i gösteriyor bunun nedeni ne olabilir acaba ? Suanda izmirden kulaya geldim burda gidebilcegim biryer bilen varmi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

oncelikle 29 ekim Cumhuriyet bayraminizi kutluyorum arkadaslar, benim sorunum km gistergesi 60 km ye kadar asagi yukari oynuyordu 60 i gecince duzeliyordu onda sikinti yok bugun sabah yolda giderken birden km den ses gelmeye basladi surtme sesi gibi  gelmeye basladi 30 la gidiyorken km 180 i gösteriyor bunun nedeni ne olabilir acaba ? Suanda izmirden kulaya geldim burda gidebilcegim biryer bilen varmi ?

Beyfendi aynı sorun bende de var..Size yardımcı olamayacağım ama sorunu çözdüğünüzde yazarsanız bizi de aydınlatırsınız..  :S 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...