Guest mazdayhan

Plastik Yüzey Temizliğinde ve Bakımında Kullandığınız Ürünler

İç mekan temizliği hangi ürünleri kullanıyorsunuz arkadaşlar? Ben sonax aldım fakat memnun kalmadım çok fazla, daha iyi önerisi olan var mı? Diğer bir konuda yakıt tasarruf cihazı sizce motora zararlı mıdır? İyi günler...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Merhaba, sonax ın hangi ürününü kullanıyorsunuz bilmiyorum ama ben link teki üründen çok memnun kalmıştım.Ürüne yapılan yorumları incelerseniz ekstradan fikir sahibi olabilirsiniz; 

 

Sonax Xtreme Nano - Araç İçi Temizleyici

 

http://www.hepsiburada.com/liste/sonax-xtreme-nano-arac-ici-temizleyici/productDetails.aspx?productId=otson221241&categoryId=20035742#Yorumlar

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Ayhan, detaylı iç temizlikten mi bahsediyorsun yoksa kendi imkânlarınla yapabileceğin temizlikte kullanılan ürünlerden mi? 

 

Sonax, Meguiars ürünleriyle plastik veya parlak yüzeylere zarar vermeden temizlik yapabilirsin. Islak mendilden uzak durmak gerekiyor. Forumda vazelin kullanan arkadaşlarımız var. Kolay gelsin..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

İç mekana Atas vinet kullanın memnun kalırsınız.

Bu arada kapı fitillerine silikon sprey uygulayın. Kışın hava ne kadar soğuk olursa olsun yıkatsanız bile yapışmıyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

fullcron adlı ürünü gönül rahatlığı ile kullanın bana dua edersiniz

bauhausta bulabilirsiniz ancak iki tipi var biri sulamdırılmış diğeri orjnal seyrek değil. ihtiyacınıza göre sulandırıp kullanabilirsiniz, acaip bir sökücü beni hiç utandırmadı ne yatlarda nede araçlarda

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Yorum yazanlara teşekkür ederim. Ben sadece plastik aksamlar için soruyorum, torpido, ön kokpit vb. Kumaş alanlar hariç yani. Aracın içerisinde hala sıfır kokusu var, bu yüzden kokulu olsun istemiyorum bozmaması için kokuyu. Ben sonax extreme torpido temizleyici aldım ama hiç memnun kalmadım.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Mevcut konu başlığınızdan ve ilk mesajınızdan. Sadece plastik aksamlar için sorduğunuzu anlamamız birazcık zor. :)

 

Meguiars ürünleri kaliteli ve güzeldir. Temizleyicilerde o kokular hemen hemen hepsinde oluyor. Kullandıktan sonra iyi bir havalandırma şart.

 

Burada ki ürünlere bakabilirsiniz.

 

http://www.boyassi.com/kategori/detayli-ic-temizlik-urunleri.aspx

 

Not: Konu başlığınızı değiştiriyorum.

 

Keyifli forumlar diliyorum.

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim İlhan Bey, bende anlaşılamayacağını tahmin etmem mucibince daha detaylı bir belirtmemgerektiğini düşündüm. Biraz genel olmuş evet ilk mesajım. Öneriniz için de ayrıca teşekkür ederim.  

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.