Cengizhan12

Arabaya Şerit Led (Dış)

Arkadaşlar 93 model mazda 323 sedan araca sahibim, aracın ön ızgarasına ve tampon altına şerit led bağlamak istiyorum ancak nasıl bağlanacağı konusunda hiç bir fikrim yok yardımcı olur musunuz

saygılar. 

 

Sarıyla işaretlediğim yerlere

post-9543-0-07685000-1430678130_thumb.jp

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Benim şahsi fikrim, bu işe hiç kalkışmayın. Garip duracağı gibi, nasıl bir fayda sağlayacak. Kaldı ki, yağmura, çamura, kara, sıcağa, soğuğa dayanması mümkün değil.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bir oto elektrikçiye götürün yaparlar çok bir şeyde tutmaz. Siz uğraşmayın derim

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Floresan ampul mü yapsan hocam hani değişik olurdu :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

yapmanızı tavsiye etmem güzel duracağını da düşünmüyorum. ama tabiiki tercih sizin. yapmak isterseniz. eğer parklarla beraber çalışmasını istiyorsanız. far soketinden parklara giden kabloları bulup bunların kenarlarını sıyırıp ek bir hat çekeceksiniz. artı ve eksi olarak duyarlıdır ledler. yanmazsa ters çevirip tekrar deneyin. eğer parklara değilde içeriden bir düğme koyup açıp kapatmak isterseniz. kontak açılınca + 12 volt veren bir yerden hat alacaksınız bu hatta içeriden düğmeye bağlı olacak yakın bir yerlerdende şase alacaksınız. kontak açıksa düğmeye basınca ledlerde yanacak. en kolayı parklardan almak.

Mehmet Özdemir bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.