serhanmustu

Mazda 3 2004-2009 DVD Navigasyon 0 Sıkıntı

Selam Arkadaşlar bu konuyu uzun zamandır araştıran biri olarak kesin çözümü bulmuş bulunuyorum malumunuz en büyük sıkıntımız bu sistemde üsteki Yol bilgisayarı ekranın calısmamsı idi bu sorunu navimex Nav 9986 ile çözmüş dikkat edilmesi gereken bu cihazla beraberinde ufak bir aparat daha çıkıyor o arabanın dili ile cihazı bağlayan bir aygıt geri görüş ön kayıt dvr tv vs vs vs ...... hepsi içinde taktırdım fiyat yazmıyorum etik olmaz zaten cihazın fiyatı az cok internette var dikkat edilmesi gereken mor bir mödül Ankarada Can can oto iskitler motaj dahil sıfır sıkıntı kırmadan dokmeden işinin ehli adamlar çok menun kaldım sizle paylaşmak istedim nede olsa mazda bir ayrıcalıktır ses kalitesinde değişiklik yok görüntü kalitesi beklenenin altında ama fena değil sorularınız olursa buradan yazın ara ara bakıcam konuya ( sormayın diye yazıyorum  YOL BİLGİSAYARI çalışıyor :D )

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

biraz karışık bir konu olmuş. ya da ben okuduğumu anlamıyorum. reklammı yapıyorsunuz yada tavsiyemi..

fiyat vs bilgileri verip fotograf vs ekleseydiniz yararlanırdım en azından.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Aynen ya bir fotoğraf felan neden eklemediniz acaba. Ayrıca fiyat yazmanın neresi etik değil ? Ona göre yararlanmak isteyenler olacak belkide.

Diğer aracıma can can otoda mono bass ve kabinli bass taktırmıştım.. Açıkcası memnun kalmadım. 2-3 defa tekrar gitmek zorunda kaldım. En sonunda da bass gitti. suan cızırtılı çalıyor.. Bunların hepsini bir kenara koyalım. Montaj yaparken yolcu tarafındaki perde hava yastığının fişeğini gevşetmişler nasıl olduysa (Montajdan sonra airbag ışığı yandı) Ertesi gün gittiğimde kendilerini ilgilendiren birşey olmadığını söylediler ve serviste çözüm buldum..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Selam bende Mazda 3 2006 Navimex 9986 taktım fakat yol bilgisayarı çalışmıyor .Can bus ufak beyninide taktım fakat yol bilgisayarı herşey çalışıyor mesela üstteki orjinal ekranda butun çalışan fonksiyoların isimleri çıkıyor ama yol bilgisarı ve saat yok

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar malum ürünü fiyatı belli zaten 1000-1100 tl arası satılıyor ben kimsenin reklamı yapmıyorum şu söyleyeyim bizim arabalarımız bilmiyorlar bilen birilerini buluncada altın bulmuş hissine kapılıyorum yani montaj esanasında kırmadan dökmeden yapan usta nadir bulunur ayrıca bu fiyata ek olarak geri görüş dvr kamera olmak üzere iki kamerada hediye edildi özgür arkadaşımın sorusunu cevaben direksiyondaki menü tuşuna baslılı tutarak aracın saat ve yol bilgisayarı menüsüne girebilirsin  

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.