Jump to content

Chrysler 90 Yaşında !


Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

 
Chrysler 90. yaşını kutluyor.
Marka bu yıldönümünü kutlarken 3 modeli için özel versiyonlar üreteceğini duyurdu bu modeller 200, 300 ve Town & Country.
 
 
3zccn5xx.jpg
 
 
İlk olarak 200 modelinden başlayalım. Modelin 90. yıl özel versiyonu standart versiyonunda sunulan ekipmanlara eklemeler yapılarak geliştirilmiş. Elektronik sunroof, özel paspaslar, 8.4 inch boyutundaki bilgi ekranı Uconnect Access ve SiriusXM Radio teknolojileriyle donatılmış. 
 
Yani aracı Uconnect uygulaması ile telefonumuzdan da yönetebiliyoruz. Modelin diğer özellikleri ise gövde rengi ısıtmalı aynalar, deri kaplama direksiyon, ısıtmalı sürücü koltuğu ve kendiliğinden kararan dikiz aynası.
 
300 modeline geçersek 90. yıl özel versiyonunda panaromik tavan, özel paspaslar ayrıca 8.4 inch boyutlu bilgi ekranına bu kez Uconnect Access ve SiriusXM Radio uygulamalarının yanı sıra HomeLink GPS ve navigasyon teknolojisi de eklenmiş. Chrysler 300’ün motoru 292 beygirlik güç üreten 3.6 litrelik bir V6. Şanzıman ise 8 vitesli otomatik ve opsiyonel olarak 4×4 modu ile alınabilir.
 
Son olarak Town & Country 90. yıl özel versiyonu ise elektronik bir sunroof, krom kapı kolları, özel paspaslar model ayrıca sürücü koltuğunun yanı sıra yolcu koltuğuna da ısıtma sunmuş. Isıtmalı direksiyon ve anahtarsız giriş sistemi ise modelin diğer özellikleri.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Chrysler safkan amerikan arabaları üreten bir firma. Chrysler 300 M gibi efsane araçlarda üretti. Ama sorunlu motorlarıyla tanınır. 

 

Yeni araçlarını her zaman izlemek gerekiyor yine de...

  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...