Jump to content

Tuğla kaplı Anadol


Ali
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1435241847141.jpg

 

İnternetteki bir alışveriş sitesinin son günlerde en çok ilgi gören ilanlarından biri Ankara'dan geldi.

1976 model Anadol marka arabasının dışını tuğla ile kaplayan Mehmet Göktuğ Türkoğlu, sahibinden.com üzerinden "Dünyada tek! Tuğla kaplı Anadol" ilan başlığıyla satışa çıkardığı otomobili için 17 bin ABD Doları yani yaklaşık 45 bin 480 TL istiyor. 

İlan sahibi, kullanılabilir durumdaki tuğla kaplı otomobilini yeni başlayacağı bir projeye finansman sağlaması için satılığa çıkardığını belirtti.

Uzun çalışmalar sonucunda otomobilini bu hale getirdiğini söyleyen Mehmet Göktuğ Türkoğlu, aracın hiçbir masrafı olmadığını, içini de tamamen yenilediğini ve satışa hazır olduğunu ifade etti. Türkoğlu aracın tek kusurunun, herkesin ilgisini çektiği için yolda fotoğraf çekmek için sık sık durdurulmak olduğunu da sözlerine ekledi.

 

Kaynak : http://www.sabah.com.tr/otomobil/2015/06/25/tugla-kapli-anadol

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ytong tuğla kullanılsa kalite daha da artar ısı yalıtımı ve uzun ömürde sağlanır. Ateş tuğla ucuz modellerde olur ama pahalı araçlar için kesinlikle ytong....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

    Bi tugla kapladı diye, 45 bine arabamı olur, tuglanın M2 fiyatı ne kadarki :P:D, abartmış arkadaş biraz ama ilginç bir çalışma olmuş.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...