Ali

Şöför İsyana Gelirse :)

Hakikaten kötü bir durum. Garantiye sokmamak için acaba nasıl bir bahane buldular ?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Hani "intikam soguk yenen bir yemek " ti

Sicagi sicaginaintikam almis

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

bende mazda dan evvel sıfır 206 dizel almıştım aldığım gün motorun çalışması sesi çok farklıydı defalarca gittim şikayete hep bir bahaneyle geri çevirdiler bazı ustalardan yazılı kağıt alıp yine gittim 2 sene boyunca git gel yaptım en sonunda evet motorda arıza var dennildi komple sökülmüş motor hatta koca 1 sayfalık malzeme listesi çıkarıldı garantiniz dolduğundan 10.000 tl ye yapılır dendi hemen avukatla görüşüp mahkemeye verdim 1 sene sonucunda verdiğim parayı faiziyle aldım ayrıca hukuk tüketiciden yana kimse pes etmesin

Mehmet Özdemir, kindness ve Arabalar bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Mücadelenden dolayı tebrikler Oğuzhan..  İşlemleri hızlandırması açısından yukarıdaki yöntem de etkili olabilirmiş senin arabada.

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Ben pazarlik yaptim, konuştum defalarca ,olmadi tehdit ettim, karalama kampanyasi yaparim diye de olmadi onlar beni mecbur bıraktılar hukuğa yönlendirmede Mehmet abi .

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde PaylaşBilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.