Jump to content

Mazda Koeru Frankfurt'ta Görücüye Çıkacak


Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

66. Frankfurt Uluslararası Otomobil Fuarı’ndaki (IAA) dünya prömiyerinde, Mazda giderek popülerleşen ve rekabetçi bir segmentte önemli bir vurgu yapan yeni crossover SUV konsepti Mazda Koeru'yu görücüye çıkaracak.

Japonca “sınırları aşmak” veya “daha ileriye gitmek” anlamına gelen Koeru, Mazda’nın büyüyen crossover SUV piyasasına girişine uygun bir isim. Mazda bu segmentte de yine mevcut standartları aşmayı ve performans, verim ve genel değer çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.

 

Hayranlık uyandırıcı "KODO: Hareketin Ruhu" tasarımına sahip Koeru, eşsiz bir saygınlığın yanı sıra gücü ve bir avcının canlılığını ifade ediyor. Mazda’nın en son SKYACTIV Teknolojisi ise, Mazda'nın sürüş keyfinden ödün vermeden üstün dinamik performansı, yakıt tasarrufu ve güvenlik sunuyor.

 

Mazda Frankfurt'ta aynı zamanda yeni nesil model serisini de sergileyecek. Öne çıkan modeller arasında yepyeni Mazda MX-5 ve aksesuarları ile bazı SKYACTIV güç aktarım organları bulunuyor. 17-27 Eylül 2015 tarihleri arasında açık olacak Frankfurt Otomobil Fuarı'nda Mazda'nın basın toplantısı, 15 Eylül günü saat 13:45'te (salon 9.0, B16) yapılacak.

 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...