Jump to content
Selimm

97-2002 Arası Otomatik Mazda 626 Arıyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selimm    3
Selimm

Merhaba arkadaşlar, 1997 - 2002 arası her iki kasada olabilir yani, otomatik 626 arıyorum, internette pek aradıgım temizlikte bulamadım. Umarım sizlerin yardımı ile temiz bir 626 sahibi olurum. Yardımlarınızı bekliyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    276
oguzhan89

Bende birkac haftadır bakıyorum bir tane eli yüzü duzgune denk gelemedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selimm    3
Selimm

Aynen hocam, temizi yok gibi birsey, 

Bende birkac haftadır bakıyorum bir tane eli yüzü duzgune denk gelemedim

Aynen hocam temizi yok gibi birsey, temiz toyota camry yada nissan maxima infiniti filan denk gelse onlarada bakiniyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    276
oguzhan89

Ben e34 525 ve mazda 626 ya kenetledim kendimi başkası olmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selimm    3
Selimm

Ben e34 525 ve mazda 626 ya kenetledim kendimi başkası olmaz

E34 u bilirim, harika bir horultusu var, ama kokpit cok demode, o kasaya o kokpiti hic yakistiramiyorum, bende bir tane infiniti i30 v6 buldum ankarada, expertize sokturmayi dusunuyorum birini bulabilirsem bakalim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    276
oguzhan89

Sadelik iyidir hocam öncelik bende her zaman performans o yuzden 525 ideal bana infiniti iyide yürütmek maliyetli olmaz mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selimm    3
Selimm

Forumlarda kullanici yorumlarini baya inceledim yakit konusu sehir ici 13 sehir disi 8 litre benzin, lpg 14 e 9vyapsan yine cok cok iyi 3.0 motor icin... Japon oldugu icin dayanikliliktan soz etmeyede gerek yok....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.