Jump to content
xanatoliax

3. Nesil Mazda 3 Otomatik Ayna Kapama

Tavsiye Edilen Mesajlar

xanatoliax    120
xanatoliax

Sevgili dostlar bunu taktıran yaptıran var mı ? yapılan işlem ne ve kaç tl 'ye mal oldu ? yazarsanız sevinirim saygılar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    730
Katil Balina

benim bildiğim bununla ilgili çok başkık var forumda..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MhsN    2
MhsN

Bugün izmir 5.sanayi de bi abimizle görüştüm zamanın olduğu bi gün gel çalışma yapalım dedi olur büyük ihtimalle diye de ekledi ki umarım olur da

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru    351
S.Halilduru

Otomatik ayna kapatmaktan kastınız orjinal kiti mi satın almak yoksa kendiniz dışarı da yan sanayi ürünler ile mi yaptırmak ?

Mazda aksesuar listesinde bu ürün satılıyor.  

http://www.mazda.com.tr/satin-alma-ve-sahip-olma/aksesuarlar/mazda3/2013-05/konfor/C850V7650A/

Fiyatı için 271,78 TL denilmiş. Şu an kampanya indiriminde. Eğer aksesuarlar da indirime giriyor ise daha uygun fiyata gelecektir. 
Ki bence çalışma yapmaya hiç gerek yok ben orjinal ürününü alırdım. Aradaki fiiyat farkı değmeyecektir diye düşünüyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.557
İlhan

Otomatik ayna kapatmaktan kastınız orjinal kiti mi satın almak yoksa kendiniz dışarı da yan sanayi ürünler ile mi yaptırmak ?

Mazda aksesuar listesinde bu ürün satılıyor.  

http://www.mazda.com.tr/satin-alma-ve-sahip-olma/aksesuarlar/mazda3/2013-05/konfor/C850V7650A/

Fiyatı için 271,78 TL denilmiş. Şu an kampanya indiriminde. Eğer aksesuarlar da indirime giriyor ise daha uygun fiyata gelecektir. 

Ki bence çalışma yapmaya hiç gerek yok ben orjinal ürününü alırdım. Aradaki fiiyat farkı değmeyecektir diye düşünüyorum. 

+1

İndirimle beraber 216 liraya geliyor. Ufak bir pazarlıkla 200 liraya alınır kanımca.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MhsN    2
MhsN

Yanlız benim araç 2012 model onu söylemeyi unutmuşum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sergio_01    121
Sergio_01

Bu sistemi Kievdeki mazda serviste sormuştum elektrik ustasına...

Takmışlar bir mazda 3 e 4 ay sonra aynların içindeki açıp kapatan motorlar bozulmuş maalesef....

Pek tavsiye etmediler...Aynlarında motorları arabayı her açıp kapatmadaki sıklıklta çalışacak şekilde değiller demekki o kadar çalışmaya dayanamamışlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cirkintim    2
cirkintim

Arkadaşlar aracı yeni aldım 3.nesil, bu otomatik ayna kapama düğmesi var fakat düğmeye sen hükmedince kapanıp açılıyor bunun oto ayarı var mı acaba mesela çalıştırdığın anda kendisi açılsın gibi ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.535
Mehmet Özdemir
17 dakika önce, cirkintim :

Arkadaşlar aracı yeni aldım 3.nesil, bu otomatik ayna kapama düğmesi var fakat düğmeye sen hükmedince kapanıp açılıyor bunun oto ayarı var mı acaba mesela çalıştırdığın anda kendisi açılsın gibi ? 

otomatik kapanma veya açılma gibi bir özellik yok. servisler veya elektrikçiler bunun için modül bağlıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cirkintim    2
cirkintim

hmm.. anladım hocam sağ olun teşekkürler.. Bu arada konu ile alakalı değil ama bu akıllı fren sistemi nasıl ayarlanıyor acaba konu linki varsa yayınlarmısınız bulamadım da :/ 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.