Jump to content
Mehmet Özdemir

İspanya Futbol Ligi La Liga'nın Yeni Sponsoru Mazda Oldu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mehmet Özdemir    2.492
Mehmet Özdemir

BBVA'nın 7 yıldır sponsorluğunu üstlendiği, dünyanın en önemli liglerinden biri olan İspanya Futbol Ligi La Liga'nın yeni sponsoru Mazda oldu. Ligin yeni ismi La Liga Mazda olacak.

Varılan anlaşmaya göre Mazda'nın La Liga sponsorluğu gelecek sezonun ilk yarısından itibaren başlayacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bosphoruss9    379
bosphoruss9

bnce süper bir haber bbva ne oluyo bilmiyorum ama çok fazla görüyordum,,marka bilinilirliği açısından mazda çok akıllıca bir iş yapmıs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.492
Mehmet Özdemir

İspanya'da hatırı sayılır bir Mazda yatırımı var. Satışları en hızlı artan markaymış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.348
İlhan

İspanya'da hatırı sayılır bir Mazda yatırımı var. Satışları en hızlı artan markaymış.

Ah keşke birde Beşiktaş'ımıza sponsor olsa. Bir dönem Toyota sponsordu bize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
EfeAksoy    124
EfeAksoy

Serie A da Fiorentina ve Roma ya sponsordu Mazda biliyorsunuz.

Fakat şimdi dünyanın en prestijli ligi La Liga'ya Lig Sponsoru oldu.

Gayet iyi bir gelişme.

NTVSpor da bol bol pozisyon tekrarlarında logoyu görürüz ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.634
Burak

Mazda Avrupa güzel işler yapıyor. Mazda Space'in de Barcelona'da olduğu düşünüldüğünde Mazda'nın İspanya'yı önemli bir merkez olarak gördüğü kesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.492
Mehmet Özdemir

bbva ne oluyo bilmiyorum ama çok fazla görüyordum,,marka bilinilirliği açısından mazda çok akıllıca bir iş yapmıs

BBVA İspanya'nın en büyük bankacılık şirketidir. Türkiye'de de Garanti Bankası'nın çoğunluk hisselerine sahipler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bosphoruss9    379
bosphoruss9

BBVA İspanya'nın en büyük bankacılık şirketidir. Türkiye'de de Garanti Bankası'nın çoğunluk hisselerine sahipler.

teşekkürler mehmet abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    455
Mazda_Ozan

Vaayy Mazda atakta.. Güzel haber..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73    1.120
Revivo73

Bence sporun ve özellikle futbolun eski tadı kalmadı herşey logo, sembol, sponsor, reklama döndü. Futbolcu çıkıo sahaya üstü Times Square meydanı gibi, formanın her tarafı reklam. Önceden 1.lig vardı kimse sahibi değildi, maçlar canlı ve bedavaydı şimdi kolunu verip bacağını kaptırıon zaten artık maçlara da bakmıyorum ama yine de Mazda'yı tebrik ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.492
Mehmet Özdemir

Bence sporun ve özellikle futbolun eski tadı kalmadı herşey logo, sembol, sponsor, reklama döndü. Futbolcu çıkıo sahaya üstü Times Square meydanı gibi, formanın her tarafı reklam. Önceden 1.lig vardı kimse sahibi değildi, maçlar canlı ve bedavaydı şimdi kolunu verip bacağını kaptırıon zaten artık maçlara da bakmıyorum ama yine de Mazda'yı tebrik ediyorum.

Sizin bahsettiğiniz dönem, futbolun borsada değil, arsada olduğu dönem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emregc    401
emregc

Mazda Avrupa güzel işler yapıyor. Mazda Space'in de Barcelona'da olduğu düşünüldüğünde Mazda'nın İspanya'yı önemli bir merkez olarak gördüğü kesin.

Barcelona plajlarını gören Japon başka ne yapsın ki, hayata bir kere geliniyor demiştir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.492
Mehmet Özdemir

ne oldu bu sponsorluk işi? la liga isim hakkını geçtim, maçlarda tek bir reklam panosu yok mazda'nın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.634
Burak
8 saat önce, Mehmet Özdemir :

ne oldu bu sponsorluk işi? la liga isim hakkını geçtim, maçlarda tek bir reklam panosu yok mazda'nın :)

Sana sormak lazım :D Haberi veren sensin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.492
Mehmet Özdemir

Haberler hep 2015 yılından [emoji4] yeni tek bir haber yok. Çok garip bir durum gerçekten. Yarın Mazda eu'ya mail atayım bi sorayım durumu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.634
Burak
3 dakika önce, Sibiryaberberi :

http://www.laliga.es/en/partners şu linkte sponsorlar var ..Arasında Mazda da var ama ana sponsor Santander bankası.Reklamları elektrikli panoda var.Çıkıyor bazen.:)

Ne tür bir sponsorluk onu yazmamışlar. Araç sponsorluğu mu erişim sponsorluğu mu , nasıl bir içeriği var belli değil ki zaten sadece bir sezonu kapsamış gibi görünüyor. Eğer öyle ise listede neden var ya da yazı mı eski ? Aklımda deli sorular :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.