Jump to content

1.Nesil Mazda 3 konsol ışık rengi

Misafir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba değerli forumdaşlarım,

çevremdeki bazı arkadaşlarımla çatışma içerisindeyim, sebebi ise aracımın konsol aydınlatma rengi.

ben turuncu diyorum onlar kırmızı, 

sizce hangi renk?

teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Turuncu da değil, Kırmızı da değil. Kiremit rengi :)

Şaka bir yana, orta ara bir renk sanırım. Ama ne diye tabir edilse doğru olur bilmiyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilhan abi teşekkür ederim 

sorma nedenim ön kapıların döşeme aralığına neon led uygulaması yapmayı düşündüğümden. Çok abartmamak kaydıyla bu uygulamayı yapmayı düşünüyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Renginden ziyade ben ışığın şiddetinden memnun değilim... Ayar düğmesini en sona getirsemde yinede zayıf... Acaba 1. Nesillerin hepsimi öyle...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konsuldan kastınız gösterge paneli ışığı zayıf yanıyorsa içindeki aydınlatma ampulündendir bende de zayıf yanıyordu panel sökülünce hem ampul kararmış hemde  ampulü üzerine yeşilimsi jelatin kaplanmıştı

emekli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Renginden ziyade ben ışığın şiddetinden memnun değilim... Ayar düğmesini en sona getirsemde yinede zayıf... Acaba 1. Nesillerin hepsimi öyle...

2004 model 3 de ben en son ayarda kullanamıyorum çoğu şeyde olduğu gibi ışık şiddetide göreceli olabilir ama yüksek ayarda iyi bi ışık şiddeti sunuyo aracım tabiki bana göre.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

konsuldan kastınız gösterge paneli ışığı zayıf yanıyorsa içindeki aydınlatma ampulündendir bende de zayıf yanıyordu panel sökülünce hem ampul kararmış hemde  ampulü üzerine yeşilimsi jelatin kaplanmıştı

bende söktüm daha önce patlayan ve kararanları değiştidim hatta ışığın yayılmasını sağlayan beyaz zemini iyice temizledim... Eski ampullü temizlenmemiş bölgeyle arasında herhangibir fark göremedim

2004 model 3 de ben en son ayarda kullanamıyorum çoğu şeyde olduğu gibi ışık şiddetide göreceli olabilir ama yüksek ayarda iyi bi ışık şiddeti sunuyo aracım tabiki bana göre.

O kadar parlak diyorsun yani, acaba benimkinde ayar düğmesimi arızalı en sonda tam enerji göndermiyor da olabilir... Bakşimdi dahada huzursuzlandım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben ışık şiddetinden memnunum hatta  uzun yolda kullanırken bazen azaltıyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha önce 2004 model avensisim vardı kontağı acınca göstergeler yanıyordu parkları acınca da ışığın şiddeti otomatik azalıyordu böyle bir sistem arabalarımıza uygulanabilr mi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

merhaba değerli forumdaşlarım,

çevremdeki bazı arkadaşlarımla çatışma içerisindeyim, sebebi ise aracımın konsol aydınlatma rengi.

ben turuncu diyorum onlar kırmızı, 

sizce hangi renk?

teşekkürler.

Kehribar kırmızısı diye geçiyor 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben ışık şiddetinden memnunum hatta  uzun yolda kullanırken bazen azaltıyorum..

ozaman bizimkinde bi sorun var...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...