Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Ilgaz-p

Mazda 323 1.5- 1.8 otomatik

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ilgaz-p    25
Ilgaz-p

92 model karbüratörlü aracımı sattım

eve otomatik bir araç arıyorum aslında sattığım kasa otomatik almayı düşünüyorum 3 ileri olması artık piyasada temiz araç bulmak zor olduğundan bir üst kasa otomatik arıyorum klima olsada olur olmasada ancak temiz bir araç arıyorum 1.5 ve 1.8 ler otomatikleri 4 ilerimi bazı lantis vs olanları 3 ileri olduğunu forumdan okudum ancak yine de 4 ileri mi değilmi emin olamıyorum bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim 

iyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr    513
NoooFearrrr

323 lerin 3 ileri olanları 89-94 modelerdir. Bu tarihten sonrakiler 4 ileriidir. yani hem lantisler hemde familyalar 4 ileridir, ben bu modellerden 3 ileri olanı duymadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ilgaz-p    25
Ilgaz-p

323 lerin 3 ileri olanları 89-94 modelerdir. Bu tarihten sonrakiler 4 ileriidir. yani hem lantisler hemde familyalar 4 ileridir, ben bu modellerden 3 ileri olanı duymadım.

1-2 tane 89-94 arası 323 e baktım ancak temiz bulmak oldukça zor

haşat arabalara değerinden yüksek fiyatlar isteniyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ilgaz-p    25
Ilgaz-p

diğer aracımı da sattım. mazda 323 1.5 - 1.8  lantis veya 1. nesil mazda 3 bu araçlar düz vites otomatik vites farketmez evdeki 2 araç da satıldı arabasız kaldık varsa tanıdıklarda dostta haberverirseniz sevinirim konu başlığını değiştirmedim konu aydı kaldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.