Jump to content
constantine41

1. Nesil Mazda 3 Sunroof Bilgi

Tavsiye Edilen Mesajlar

constantine41    5
constantine41

merhaba arkadaşlar 2006 model mazda 3 sahibiyim,sunroof açma kapama konusunda bilgi alacaktım,sunroofu açmak için düğmeye bir kez dokunduğumda otomatik sonuna kadar açılıyor ama kapatmak istediğimde kapanana kadar düğmeye basmam gerekiyor bu normal mi yoksa benim sunroofun kapatma düğmesinde problem mi var?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.648
Burak

merhaba arkadaşlar 2006 model mazda 3 sahibiyim,sunroof açma kapama konusunda bilgi alacaktım,sunroofu açmak için düğmeye bir kez dokunduğumda otomatik sonuna kadar açılıyor ama kapatmak istediğimde kapanana kadar düğmeye basmam gerekiyor bu normal mi yoksa benim sunroofun kapatma düğmesinde problem mi var?

Normal, 2010 modelde de aynı, tahmin ediyorum olası bir sıkışmayı engellemek için bu düğme kapatılırken manuel çalışıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Semih Uluca    212
Semih Uluca

Normal, 2010 modelde de aynı, tahmin ediyorum olası bir sıkışmayı engellemek için bu düğme kapatılırken manuel çalışıyor

Yalnız benim 2010 model de, bir kere bastım mı açılıyor, bir kere bastımmı kapanıyor. Hepsi otomatik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
constantine41    5
constantine41

demekki tek dokunuşla kapananda var kapanmayanda :) cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.