Jump to content

Çalıntı Mx-5 İlanı - 41 VF 145 Beyaz

EfeAksoy
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba,

MiniClubTR'ye üye üniversite arkadaşımdan bir mesaj geldi. Beyaz bir MX5 çalınmış. Model, fotoğraf veya kasa kodu ile ilgili bir bilgi gelmedi.

Ufuk Imal'a ait, 41 VF 145 plakalı, beyaz MX5, dün (18.10.2015 Pazar) saat 18:30 sularında İstanbul Bomonti Hilton önünden park halindeyken çalınmış.

Görenler 0534 077 98 66 dan kendisine bilgi verebilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, umarım kısa sürede bulunur.

Nasıl olmuş peki, anahtarı üzerinde filan mı bırakmış acaba ?

Bilemiyorum ki İlhan abicim...Ben de arkadaşımın paylaştığı mesajı yazdım... MX5 i anca hastası çalar bi kaç tur atar geri getirir diyip pozitif tarafından yaklaşmak istiyorum umarım kısa zamanda bulunur. Bizim arabalar trafikte az olduğu için dikkat çekiyor, kesin birisine ya da birimize rast gelir bu hırsız adisi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok pozitif bakmış olabiliriz, ya da ben çok negatif düşünüyorum; umarım parçalayıp yurt dışına falan satmazlar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim araçta 2010'da içine girilerek CD Çalar* paneli çalınmış, Tramer sorgusunda da 530TL masraf olarak çıkıyor. Ancak burada arabanın kendisi çalınmış ki tahminimce anahtarı kesin üzerinde olmalı cunku immobilizerdan motorun calışması imkansız veya 2.ihtimal aracın yanına cekici gelerek kaldırarak ta götürmüş olabilirler.

Aslında bu gibi durumlara karşı 3G ile takip / alarm sistemi kullanmak gerekli. Günümüzde 3G fiyatları oldukça uygun ve alarm kitlerini arabanın orjinalliğne zarar vermeden kendi kendinize monte edebiliyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Geçen sabah garaja indim elimde anahtar bi baktım araba yok. Beynimden vurulmuşa döndüm. Korku ve panikle eve haber vermeye çıkarken apartmanın yanında gördüm ve arada geçen 30 saniye bile ömrümden aylar çaldı resmen. Meğer hanım sabah ben uyurken ekmek almaya gitmiş ve dışarda bırakmış. Umarım bir an önce bulunur tek parça halinde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun. Geçen sabah garaja indim elimde anahtar bi baktım araba yok. Beynimden vurulmuşa döndüm. Korku ve panikle eve haber vermeye çıkarken apartmanın yanında gördüm ve arada geçen 30 saniye bile ömrümden aylar çaldı resmen. Meğer hanım sabah ben uyurken ekmek almaya gitmiş ve dışarda bırakmış. Umarım bir an önce bulunur tek parça halinde.

Geçmiş olsun, arabayı bulunca giden aylar geri gelmiştir .) Bu arada ben değil arabanın anahtarını vermek, deneme için dahi bayana arabamı kullandırtmam, birkaç sebebi var deneyimlerle sabitleşen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...