Jump to content
SpeedMazda

Mazda Türkiye'den Yağmur Yağınca Ortaya Çıkan Servis Kampanyası

Tavsiye Edilen Mesajlar

SpeedMazda

Otomobil bakımları şüphesiz ki hayati önem taşıyor bunun yanında bazı kullanıcılar olarak bakım sürelerini hayatın karmaşasında erteleyebiliyor ya da unutabiliyoruz. Bakım kampanyalarını pek çok mecrada müşterilerine duyuran Mazda Türkiye bu kez farklı, eğlenceli ve akılda kalıcı bir yöntem ile karşımıza çıkıyor.

Mevcut müşterilerine bakımını hatırlatmayı başaran kampanyanın  yeni müşteriler kazandırması da muhtemel. Daha önce farklı markaların bu tür uygulamalarını yut dışında görmüştüm fakat  İstanbul'da uygulandığını görmek beni ayrıca mutlu etti :)
 

Yaratıcı ekip su geçirmez sprey ve kampanyaya özel hazırlanılan stencil yardımıyla İstanbul'daki işlek bölgelere uygulamayı gerçekleştirmiş ve sonrasında kullanıcıların tepkilerini gözlemlemek kalmış. Mazda Türkiye'yi yaratıcı mecralara açık oluşundan dolayı, kreatif ekibi de bu tür uygulamaları ülkemizde daha fazla görebilmek ümidiyle tebrik ediyorum.

 

#mazdatürkiye #yagmurkampanya #stencil #sprey #serviskampanyasi

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emekli

büyük şehirde yaşamanın avantajlarından olsa gerek herşey den haberdar olunuyor reklam yaratıcılık örneği

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

Mazda Türkiye'nin çalıştığı ajans küçük maliyetlerle böyle etkili işler çıkarabiliyor. Tebrik ediyorum. Mazda3 tanıtımı için de İstanbul'da kırmızı ışıkta bekleyenler için bir sürpriz yapmışlardı.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...