Jump to content
Tolga26

3.Nesil Mazda3 Ateş Kırmızı Boya Rötuş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tolga26

Merhaba Arkadaşlar,

Eskişehir de Boya rötuş işlemi yapan bir yer biliyor musunuz ? Sinir bozucu 3 cm çizik var.  sanırım; bölgesel çalışma gerekli. Yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Merhaba öncelikli olarak geçmiş olsun.

Bir konuda şöyle bir yanıt verilmişti. İncelemenizi öneririm.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
MAR61

Merhaba iyi akşamlar ,

sevgili aracımın maalesef yılların verdiği yorgunluk neticesi ile boya solmaları mevcut, aslında komple boya olursa onunda yüzü güler diye düşünüyordum,bir kaç tavsiye üzerine oto boyacıları ile görüştüm komple boya için verdikleri fiyat dudak uçuklatan cinsten, en ucuz 2500tl.

en pahalı 5000tl verdiler, birazda benim titizliğim dolayısıyla bu fiyatlar çıktı.

bu arada değişik sitelerde araç folya kaplama fiyatları vardı bunlarda 750 tl. ile 3000tl. arasında değişiyordu, birazdaha araştırma yapınca bir başka yönteminde olduğunu gördüm, plasti dip aslında boya gibi uygulanan elastik bir kaplama istenmediği taktirde soyulup sökülebiliyor

sizden ricam daha önce folya kaplama veya plasti dip uygulatan var mı. Yardımlarınızı bekliyorum mazdam çok soluk gözüküyor.

MAR61

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...