Jump to content
Ömer626

Mazda 626 Kilometre İbresi Titriyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ömer626    436
Ömer626

Evet abilerim Yeni bi konu başlığı açtım,inşallah kızmazsınız :) Benim sorunum şu ki bnm kilometre 40 tan 90 km/h ye kadar azer bülbül gibi titriyor,40 ın altında ve 90 ın üzerinde hiç yapmıyor diyecek kadar az..Acaba sorun nedir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    277
oguzhan89

Tel eskimiş olabilir kaç model aracınız? Ben 160 üstü yüksek süratte otoyol kullanimindan sonra titreme başladı dönüş yolunda da kopmuştu 70-80 tl ye alıp taktim yenisini şuan 40 km ye kadar çok çok küçük titreme var wd40 sıktıgimda düzeliyor uzun süre

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    436
Ömer626

91 mode 626.. Teline baktım ama telde bi sorun yok..göstergenini içinden birşey mi oldu ki acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
oguzhan89    277
oguzhan89

Ya tel değişecek yada wd 40 la bir süre daha idare edicek ben çok inceledim mekanizma dandik değil karar sizin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    436
Ömer626

Konudan epey bi zaman sonra geldi video ancak durum bu..55 ten sonra sallantı yok (2 aydır garajda yatırıyordum aracı yeni çıkardım) 0-100 gibi bir derdim yoktu.Normal süüş stilim basmıyor falan demeyin :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.