Jump to content
kutluhan

2. Nesil Mazda 6 Vites Topuzu

Tavsiye Edilen Mesajlar

kutluhan    22
kutluhan

Arkadaşlar tekrar merhaba.
Aracımın vites topuzu deforme oldu gözüme hoş gözükmüyor ve derisinde 25 kuruş büyüklüğünde bir deliğe sahip. Hem derisini hemde topuzunu değiştirmek istiyorum . Nereden temin edebilirim veya alternatif  bir taktik var mıdır ? şimdiden teşekürler. 

sdfhrethseth.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.529
Mehmet Özdemir

Ebay'de gezinirken Mazda3 için değişik vites topuzları görmüştüm. Ben denemedim ama topuz ile vites kolu birbirinden ayrılabiliyor sanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.516
İlhan

Şu anda tapatalktan bağlı olduğum için fotoğrafları göremiyorum.

Ama alternatif olarak deri kaplama önerebilirim. Forumda yaptıranlar var. Direksiyon simidi, vites topuzu ve el freni kaplatanlar var. Kırmızı spor dikişle çok şık duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kutluhan    22
kutluhan

Ebay'de gezinirken Mazda3 için değişik vites topuzları görmüştüm. Ben denemedim ama topuz ile vites kolu birbirinden ayrılabiliyor sanıyorum.

ebay den daha önce alışveriş yaptım ve ürün gümrüğe takıldı o yüzden ebay e sıcak bakmıyorum . 400 $ ım yalan oldu ve uzun bi süreç. Antalyadayım. burdaki çıkmacılarda da yok malesef. çalıştığınız bildiğiniz bi çıkmacı falan varsa onunla irtibata geçmek çok daha mantıklı geliyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.529
Mehmet Özdemir

400 dolar tutarında bir malzemeyi getirtmek zaten pek mantıklı değil. 75 usd'yi aşmadığınız sürece bir sıkıntı çıkmayacaktır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kutluhan    22
kutluhan

400 dolar tutarında bir malzemeyi getirtmek zaten pek mantıklı değil. 75 usd'yi aşmadığınız sürece bir sıkıntı çıkmayacaktır

cahildim ebay in fiyatlarına kandım :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.