Jump to content
Mümin

Daimler: Dieselgate Alman Otomotivi İçin Bir Darbe

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mümin    925
Mümin

En büyük Alman durumdan rahatsız.

Daimler AG’nin başkanı Dieter Zetsche, Volkswagen’in emisyon skandalının Alman otomotiv endüstrisini etkilemesi hakkında endişelerini dile getirdi.

2013-364859-dr-dieter-zetsche-21-2-2013-

 

Washington Ekonomi Kulübü’ne konuşan Zetsche, bu olayın dünya çapındaki otomobil endüstrisindeki “Made in Germany” imajına büyük bir darbe vurduğunu söyledi. “Grup olarak yanlış bir şey yapmadık fakat hasar gören güveni onarmak bizim elimizde.” diyen Dieter Zetsche, Mercedes-Benz’in Volkswagen gibi bir durumla karşı karşıya gelme ihtimali ile ilgili soruya ise; “Hile asla Daimler grubunun bir parçası değildir.” cevabını verdi.

 

Daimler’in başkanı olmasa satın alacağı aracın bir Aston Martin olmasını istediğini söyleyen Dieter Zetsche, daha sonra “Şu anki durumumda böyle bir şey mümkün değil.” ifadesini de sözlerine ekledi.

 

Kaynak


View full haber

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
emregc    403
emregc

Adam mercedeste çalışıyor mecbur binecek mercedese... Para var huzur yok , hayalindeki Aston Martin'e biraz zor biner :) 

Dieter-Zetsche-hydrogen-740x425_zpsgcqjv

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan    464
Mazda_Ozan

Dayımların tek hatası Chryslere girmekti..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Ömer626    436
Ömer626

Mercedes bence sadece isim satıyor.. Mazda 6 çok harika olmuş..Ben 150-200 bin tl ye araba alacak olsam düşünmeden ya mazda 6 ya da cx-5 alırdım...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×