Jump to content
alekofs

323 Familia 1.8 Distribütör ve Buji Kablosu Değişimi Sonucu Oluşan Performans Kaybı

Tavsiye Edilen Mesajlar

alekofs    9
alekofs

orijinal olmayan parçalar kullandım ama bu kadar da düşme beklemiyordum açıkçası. alt devirler berbat 3000 devirin altında araç Toros gibi yardım ederseniz sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.557
İlhan

Şu konuları bir incelemenizi öneririm. Gerçi Distribütör konusuna Şubat ayında yazmışsınız, değiştirmeyi düşünüyorum diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alekofs    9
alekofs

bu konuların tamamını okudum ilginize tsk ederim. bozuk distribütör buji kablolarınıda bozarmı? aklımda ki deli sorulardan biri bu çünkü kablolarım bozuk distribütörle 5 ay kullanıldı. bu sürede bozuk distribütör kablolarımıda bozmuşmudur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.557
İlhan

bu konuların tamamını okudum ilginize tsk ederim. bozuk distribütör buji kablolarınıda bozarmı? aklımda ki deli sorulardan biri bu çünkü kablolarım bozuk distribütörle 5 ay kullanıldı. bu sürede bozuk distribütör kablolarımıda bozmuşmudur.

@fotifoti ve @M.E.G arkadaşlar. @alekofs arkadaşımıza önereceğiniz bir usta-servis  var mıdır Elazığ'da ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
M.E.G    1.132
M.E.G
11.11.2015 11:28:08, İlhan :

@fotifoti ve @M.E.G arkadaşlar. @alekofs arkadaşımıza önereceğiniz bir usta-servis  var mıdır Elazığ'da ?

Benim Elazığ ile tek bağlantım Citroen servisiydi abi :D Bu arada tapatalk da bildirim gelmiyor @M.E.G.yazdığında abi siteye girince gördüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.