Jump to content
mehmete

Mazda CX-3 Krom Ön Izgara

Tavsiye Edilen Mesajlar

mehmete    14
mehmete

Merhaba,

Acaba mazdalardan ve özellikle cx-3 lerde krom ön ızgara uygulaması olabiliyor mu? bununla ilgili bilgisi olan va mı? bu dizayna krom ızgara veya en azından krom renginin yakısacağını dusunuyorum. Fikir ve görüşleriniz nedi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
10 dakika önce, mehmete :

Merhaba,

Acaba mazdalardan ve özellikle cx-3 lerde krom ön ızgara uygulaması olabiliyor mu? bununla ilgili bilgisi olan va mı? bu dizayna krom ızgara veya en azından krom renginin yakısacağını dusunuyorum. Fikir ve görüşleriniz nedi

İstediğiniz bu tarz bir şey mi ? Fotoğrafta ki araç Cx-5 sadece görüntü-bilgi amaçlı paylaşımım bu arada.

776482181_147.jpg

s-l225.jpg

CX-5_2016_grille.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.538
Mehmet Özdemir
59 dakika önce, mehmete :

Merhaba,

Ön ızgaranız orijinal şekliyle iyi bence. Bu krom ürünler çok parlak değil mi sizce de? Mesela ilhan abinin fotoğrafları baz alırsak CX-5'e hiç yakışmamış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
18 dakika önce, Mehmet Özdemir :

Ön ızgaranız orijinal şekliyle iyi bence. Bu krom ürünler çok parlak değil mi sizce de? Mesela ilhan abinin fotoğrafları baz alırsak CX-5'e hiç yakışmamış.

+1

Aynen bende kendi paylaştıklarımın hiç birisini beğenmedim. Araç kırmızı olunca, siyah panjur en güzeli bence. 

Araç beyaz renk veya bir başka açık renk olsaydı. ön panjurda kırmızı şerit şeklinde bir çizgi-vurgu ama güzel olabilirdi. 

Ama şu haliyle kromu hiç yakıştıramıyorum ben. Tabi bu zevk meselesidir. Malum zevkler ve renkler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mehmete    14
mehmete

çok tesekkurler paylasımlar için, benim de fikrim değisti fotografları gördükten sonra.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
19 dakika önce, mehmete :

çok tesekkurler paylasımlar için, benim de fikrim değisti fotografları gördükten sonra.

Şahsen isabetli karar. Fakat farklı alternatifler düşünebilirsiniz, illahi panjurla ilgili bir değişiklik yapmak istiyorsanız. Örneğin Plast Dip ile görsel değişikliğe gidebilirsiniz. Ama aracınız kırmızı olduğu için, çok fazla renk alternatifiniz yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.