Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Anilcanatan

Alınık Mazda 2

Tavsiye Edilen Mesajlar

Anilcanatan    83
Anilcanatan

25000 TL civarına boya, kaza çok mühim değil bir temiz mazda 2 aranıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.556
İlhan

Model yılı

Donanımı

1.3

1.5

Manuel / otomatik 

Biraz daha detay verirseniz daha açıklayıcı olur. Ve daha kolay yardımcı olabiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    83
Anilcanatan
Şimdi, İlhan :

Model yılı

Donanımı

1.3

1.5

Manuel / otomatik 

Biraz daha detay verirseniz daha açıklayıcı olur. Ve daha kolay yardımcı olabiliriz.

Haklısınız:) Yıl mühim değil otomatik olacak tek kriter bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.556
İlhan
Şimdi, anilcanatan :

Haklısınız:) Yıl mühim değil otomatik olacak tek kriter bu.

Bu durumda 1.5 olacak. Çünkü bildiğim kadarıyla 1.3 modelinde otomatik seçeneği yoktu. Yanılmıyorum dimi @katil balina :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    83
Anilcanatan

Çevremdeki çok arkadaşı mazdaya yönlendiriyorum bulursam onlardan biri olacak umarım:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.556
İlhan
Şimdi, anilcanatan :

Çevremdeki çok arkadaşı mazdaya yönlendiriyorum bulursam onlardan biri olacak umarım:)

Vallahi acaba ben mi yanılıyorum dedim. Hemen sahibinden.com ilanlarına baktım. 1. tane bile 25 bin yada altında Mazda 2 yok. Çünkü o fiyata temiz Mazda 2 bulmanız biraz zor. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    83
Anilcanatan
Şimdi, İlhan :

Vallahi acaba ben mi yanılıyorum dedim. Hemen sahibinden.com ilanlarına baktım. 1. tane bile 25 bin yada altında Mazda 2 yok. Çünkü o fiyata temiz Mazda 2 bulmanız biraz zor. :(

Ben de baktım farkındayım ama bütçe malesef o kadar o fiyata da en yakın mazda 2 var belki denk gelir dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.556
İlhan
1 dakika önce, anilcanatan :

Ben de baktım farkındayım ama bütçe malesef o kadar o fiyata da en yakın mazda 2 var belki denk gelir dedim.

1.Nesil Mazda 3 bulma şansı çok daha yüksek bence. Bu ihtimalide göz önünde bulundurun bence. Bayan kullanacak isede Hb Mazda 3 oldukça ideal bence. "C" segenti oluşu daha güvenli ve konforlu bir araçtır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    83
Anilcanatan

1. nesillere baktım ama 170-180 bin km lerde çok içime sinmedi. Bayan değil kullanacak arkadaşın 2. arabası olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    730
Katil Balina

ilhan hocam benimki 1.3 manuel ve satılık değil:))

dediğiniz gibi, otomatik olacaksa 1.5 olacak demektir. fiyatlar da fena uçmuş bu arada.. bir kaç ay önce belki o paraya temiz bir şey alınabilirdi ama şimdi zor görünüyor. takibe devam bu durumda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.556
İlhan
12 dakika önce, katil balina :

ilhan hocam benimki 1.3 manuel ve satılık değil:))

dediğiniz gibi, otomatik olacaksa 1.5 olacak demektir. fiyatlar da fena uçmuş bu arada.. bir kaç ay önce belki o paraya temiz bir şey alınabilirdi ama şimdi zor görünüyor. takibe devam bu durumda

Eyvallah sağ olasın..Bu etiketlemeyi çok sevdim ve tuttum ben açıkçası. :)

1.3 motorda çok emin olamadım otomatik vites var mı yok mu ? Dedim bilse bilse bu araca sahip olan bilir. O yüzden sana bir sorayım dedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    730
Katil Balina

benim de bildiğim olmadığı yönünde. 

arabayı da biraz tanımaya başladım, arkadaş dilerse sorabilir hakkında, ama kararını vemişse iyi bir karar vermiş derim ve 1.5 tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    83
Anilcanatan

Ben 25 bine mazda aldırmak niyetindeyim 2 de olur 3 de :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina    730
Katil Balina
10 saat önce, anilcanatan :

şimdiden hayırlı olsun o zaman.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.556
İlhan
3 dakika önce, anilcanatan :

1.5 AT Mazda 2 'nin motor performansı. 1 ve 2.Nesil Mazda 3 AT'den kat ve kat daha iyi. Öyle ki Mazda 3 At sahibi Mazda 2 1.5 AT kullansın. Mazda 3'ünden vallahi soğur. O kadar keyifli ve seri bir otomobil Mazda 2.

Mazda 3'ün avantajı ise. Sahip olduğu donanım, konfor, güvenlik, iç ve bagaj hacmi. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.