Jump to content
61kdeniz

3.Nesil Mazda 3 2014-2015 Modelleri Arası Farklar

Tavsiye Edilen Mesajlar

61kdeniz    75
61kdeniz

Merhaba arkadaşlar mazda3 2014 ile mazda3 2015 arasında ne gibi farklılıklar var bilen var mıdır ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.351
İlhan

Benim bildiğim hiç bir fark yok, makyaj filanda geçirmedi çünkü. 

Bu arada mevcut konu başlığınızla (Mazda 3 2014'mü, 2015'mi ?) mesaj içeriğiniz örtüşmüyor. 3.Nesil Mazda3 2014-2015 Modelleri Arası Farklar şeklinde güncelliyorum. Bilgilerinize...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan

Fabrikada 1 yıl farkla üretilmesi dışında hiçbir fark yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
Şimdi, xanatoliax :

fark var  , biri jopon üretimi (2014 ) diğeri meksika ( 2015 )  , ayrıca 2015 modellere come , follow me  özelliği eklendi. 2014 modellerde bu özellik yok .

Follow me opsiyonel mi? Power sense2 de mi var?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
1 dakika önce, xanatoliax :

hayır 2015 tüm mazda 3 power larda var .

Arabamın özelliğini sayende öğrendim teşekkür ederim:) Ayarının nereden yapıldığını biliyor musun peki?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
21 dakika önce, xanatoliax :

fark var  , biri jopon üretimi (2014 ) diğeri meksika ( 2015 )  , ayrıca 2015 modellere come , follow me  özelliği eklendi. 2014 modellerde bu özellik yok .

Mazda' nın sitesinden de kontrol ettim bulamadım bir yanlışlık olabilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
xanatoliax    120
xanatoliax

şimdi sevgili dostum şöyle bir durum var , 2015 ilk parti yanlış hatırlamıyorsam mart nisan teslimi eski mod ile geldi. nisan sonrası 2015 ler bu özellikle geldi diye biliyorum . Çalışma şekli kapı açma tuşuna anahtardan bastığında farlar otomatik yanıyor sen araca gidene kadar yolu aydınlatıyor .  Ayarlardan aktif etmek gerekiyor olabilir bende olmadığı için bilemiyorum .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
1 saat önce, xanatoliax :

şimdi sevgili dostum şöyle bir durum var , 2015 ilk parti yanlış hatırlamıyorsam mart nisan teslimi eski mod ile geldi. nisan sonrası 2015 ler bu özellikle geldi diye biliyorum . Çalışma şekli kapı açma tuşuna anahtardan bastığında farlar otomatik yanıyor sen araca gidene kadar yolu aydınlatıyor .  Ayarlardan aktif etmek gerekiyor olabilir bende olmadığı için bilemiyorum .

Benim araç ağustos teslim 2. parti olabilir akşam gidince deneyeceğim teşekkürler bilgiler için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Faruk ozturk    43
Faruk ozturk

Peki 2014 de yukluyebiliyomuz bilgisi olan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.351
İlhan
19.11.2015 13:08:40, anilcanatan :

Benim araç ağustos teslim 2. parti olabilir akşam gidince deneyeceğim teşekkürler bilgiler için.

Deneme fırsatınız oldu mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
Bir saat önce, İlhan :

Deneme fırsatınız oldu mu ?

Denedim, kitapçığı okudum bulamadım göremedim. İlhan bey sizin bilginiz de yoksa böyle bir şey yoktur diye düşünüyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.351
İlhan
4 dakika önce, anilcanatan :

Denedim, kitapçığı okudum bulamadım göremedim. İlhan bey sizin bilginiz de yoksa böyle bir şey yoktur diye düşünüyorum :)

Ben yok diye biliyorum. Ama bu konuda iddia etmiyorum. Çünkü bahsi geçen otomobile sahip değilim. Sadece forumda ve sağda, solda araştırdığım bilgiler doğrultusunda fikir sahibiyim. Kitapçıkta belirtilmemişse, yoktur o zaman. İlerleyen süreçte daha sağlıklı bilgiler ortaya çıkar eminim. Bende merak ettim.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
30 dakika önce, İlhan :

Ben yok diye biliyorum. Ama bu konuda iddia etmiyorum. Çünkü bahsi geçen otomobile sahip değilim. Sadece forumda ve sağda, solda araştırdığım bilgiler doğrultusunda fikir sahibiyim. Kitapçıkta belirtilmemişse, yoktur o zaman. İlerleyen süreçte daha sağlıklı bilgiler ortaya çıkar eminim. Bende merak ettim.:)

Kesin bilgiye ulaştığınızda paylaşırsanız sevinirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali    720
Ali

Çok merak ettiğim bir konu var.2016 model gelecek olan mazda3 modellerinde mazda6' da yapılan sport veya yazılımda iyileştirme olacak mı ? Çünkü buna yeni model mazda6 modelinde el atılmıştı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
xanatoliax    120
xanatoliax
47 dakika önce, anilcanatan :

Kesin bilgiye ulaştığınızda paylaşırsanız sevinirim :)

arkadaşlar formda arkadaşlarımızdan bu özellikleri kullanan var bizzat bende gördüm gözümle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan
31 dakika önce, xanatoliax :

arkadaşlar formda arkadaşlarımızdan bu özellikleri kullanan var bizzat bende gördüm gözümle

Kimdir arkadaşlar soralım ben de kullanayım sevinirim bulursak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    74
Anilcanatan

@alpqla Bahsettiğimiz konudaki özelliğin nasıl faal hale getirildiğini açıklayabilirseniz hepimiz yararlanabiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.