Jump to content

İzmir ve Çevresi İllerden, Geri Görüş Kamerası Temini ve Montajı

AreY

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar. izmir muğla denizi çevresinde 3. Nesil mazda 3 için geri görüş kamerasi temin edip montajini yaptirabilecegimiz bir yer varmi? izmir yeni otodan 903 tl (montaj dahil degil) gibi bir fiyat aldim. ekran olmasina ragmen bu fiyat cok ucuk geldi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@AreY aydın ticaret odası yanındaki caddeye girin 150_ 200 metre aşağıda sağda eski navitech bayisi olan tuningci var oraya bir sorun (denizli istikameti forumdan bir önceki kavşak sağdaki sanayi içindeki cadde)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aşağıdaki linkteki konuyu incelediniz mi? Ucuza kesin çözüm. Ben yapamam diyorsanız; konuyu ustanıza okutun, @robosapiens17 arkadaşımız en  detayına  kadar açıklamış 

http://www.mazdaclubtr.com/forums/topic/22026-3-nesil-mazda-3-geri-gorus-kamerasi-montaji/#comment-509067

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Muğla gören otodan fiyat almadım. yeni otodan daha uygun fiyata yaparlar mı bilmiyorum arayıp öğrenmem lazım bakalım.

@emekli bu hafta uğramaya çalışacağım teşekkürler.

@Mehmet Özdemir konuya daha önce göz atmıştım sedan araçta yapıldığını görünce kapattım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

12 dakika önce, AreY :

aliexpress den kameranın siprişini versek geldiğinde yetkili servis kamera montaj fiyatına montajını yapar mı? 

arabaya ekstra bir aksesuar taktırmak gibi düşünürsek tabii ki yapabilir. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...