Jump to content
alpqla

Mazda Tutkunları Ankara'da Buluşuyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

alpqla    90
alpqla

13 Aralık 2015, pazar günü Ankara'da gerçekleştireceğimiz buluşmaya tüm Mazda tutkunları davetlidir.

Mazda.jpg

Katılması kesinleşenler:

not: üyelerimiz belirttikçe liste güncellenecektir.

Tüm haberi görüntüle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Devrim Babacan    491
Devrim Babacan

Hmmmm. Bay Ceykıp bay Ceykıp... Bir bakmam lazım. Mazda'mı kapamasam da gelmeye çalışırım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.538
Mehmet Özdemir

ben eşimle birlikte geleceğim bir aksilik olmazsa. yanında başka kişi (kişiler) getirebilecek olan varsa belirtmeleri rica olunur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.538
Mehmet Özdemir
5 dakika önce, sampiyonosman :

Katiliyorum.

listeye ekledim osman. teksin herhalde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sampiyonosman    43
sampiyonosman

Bulusmada afisin sag altindaki tarzda kucuk arka cam stickerlari dagitirsaniz arabama zevkle yapistiririm. Ucretinide oderim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ömer626    436
Ömer626

Evet Ben de eşimle beraber gelebilirim herhangi bir sorun olmaz ise..Buluşma günü herkese mazdaclub sticker ları dağıtılsa,Herkes aracına yapıştırsa herkes kimin ne olduğunu bilse çok  guzel olur bence de (Ücretini veririz)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
dalgakıran    24
dalgakıran

vay arkadaş 11 inde ankaraya geliyorum ve maalesef 13 ünde dönmek zorundayım :'( sizlere şimdiden  bol muhabbet bol kahkahalı güzel bir gün dilerim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
firstblood    76
firstblood

Listeye beni de ekleyelim;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Anilcanatan    83
Anilcanatan
4 dakika önce, Mehmet Özdemir :

Yurtdışında olmazsam katılacağım muhakkak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cemkorkut    51
cemkorkut
5 saat önce, Mehmet Özdemir :

Ekledim Serkan..

@arabalar @mersinden_ersin @bosphoruss9 @xanatoliax 

şimdi hatırlayamadığım ankaralılar, netice nedir acaba?

aynı şekilde şehirdışında olma durumum var. çıkmaz isem sürpriz yapabilirim inşaAllâh.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.558
İlhan
2 dakika önce, arabalar :

@Mehmet Özdemir bey  Ankara buluşmasına geliyor zannedersem, peki  @İlhan bey ve @arman-1999 Kamil bey de katılmayı planlıyorlarmı acaba. 

Mete abi, ailecek gelmeyi istiyoruz. Ama şimdilik nasip, kısmet diyelim. Netleşince yazacağım hemen. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arabalar    1.992
Arabalar
21 dakika önce, İlhan :

Mete abi, ailecek gelmeyi istiyoruz. Ama şimdilik nasip, kısmet diyelim. Netleşince yazacağım hemen. 

Merhaba İlhan bey, nasip diyelim o halde . İlgili hafta şehir dışında olacağım fakat Pazar günü erken çıkıp gelmeyi planlıyoruz nasipse :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.