Jump to content

Mazda 2015 Yılsonu Kampanyası


Efebey
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda, yeni yıla girmeden önce Mazda 3 modeli için çok özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Aralık ayı sonuna kadar markanın lokomotif modeli olan Mazda 3 için 4000 TL takas indirimi sunuluyor.

9qhrgps9.jpg

Mazda’nın en cazip modelleri arasında yer alan Mazda 3 modeline özel uygulanan kampanya ile sadece Mazda3 modelleri, her marka her model araçlarla takasta, anahtar teslim fiyatı üzerinden 4,000 TL özel takas desteğine sahip olacak.

SKYACTIV Teknolojileri ile donatılmış Mazda 3, ultra-verimli sıkıştırma sunan 1.5 litrelik benzinli SKYACTIV-G 120 BG motor ile sunuluyor. Mazda 3’ün manuel şanzımana sahip versiyonu 100km’de 5.0 litre, otomatik şanzımana sahip versiyonu ise 100km’de 5.5 litrelik yakıt sarfiyatı ile dikkat çekiyor.

Takas indirim fırsatı sunulan Mazda 3 modellerinin tüm teknolojik özelliklerinin yanı sıra Mazda’nın i-ACTIVSENSE adını verdiği zengin bir güvenlik donanımı da sunuluyor. i-ACTIVESENSE  güvenlik sistemi yaklaşan tehlikeler hakkında sürücüyü uyararak güvenle yol alınmasını sağlıyor.

i-ACTIVSENSE ile sunulan sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri arasında SCBS Akıllı şehir içi fren desteği, RVM Arka araç izleme sistemi, LDW Şerit değiştirme uyarı sistemi ve HBC Uzun far kontrol sistemi gibi sensör bazlı ve radar destekli güvenlik teknolojileri bulunuyor.

Ayrıca “MRCC + SBS” Mazda radar hız kontrol ve akıllı fren sistemi sayesinde uzun yolculuklar daha konforlu hale geliyor. Bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olacak.


Tüm haberi görüntüle

  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

takasa konu olacak arabaya değeri bayi mi biçecek yoksa belirli bir standardı olacak mı? çok detaylı bir kampanya olmamış. yahut sanırım en iyisi bayilerle görüşüp karar vermek zira araçların takas fiyatlarını bırakın 4000 TL, 7000-8000 TL daha düşük belirleyen bayi ve galeriler var..

  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben mazda 3 ü mü alırken bayi benim aracıma max 38 dedi dışarıda hemde dostuma, yani böyle söyleyim ikram yaptığım halde 42 ye verdim gerisini siz düşünün

  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pazarlık sünnettir :) toyo bayisi seçimden 32+3 verdiği araca seçimden sonra 29+3 verdi. yuh dedim bir haftada 3bin değer m kaybetti? neyse 35' e anlaştık. sonra ben vazgeçtim :D 

  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gördüğüm kadarı ile bir çok firma benzer kampanyalar başlattı. Mazda'nın gördüğüm en önemli eksiği %0 faiz koşuluna sahip olmaması. Otomotiv sektöründe olan tanıdıklarım olduğu için bunun bir göz boyama olduğunu az çok biliyorum ama algıyı yönetmek açısından reklamın içinde bir de %0 faiz görülse daha etkili olabilirdi..

  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

  • 3 hafta sonra ...

her bayinin tanıdığı birbirine paslaştığı oto galeri yada galericileri var fiyatı onlara sorup değeri bu kadardır diyorlar

yeni mazdacıyım mazdanın günahını almayayım ha kara hasan ha arap hasan ikiside aynı kapıya çıkıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...