Jump to content
fatih_mg06

Mazda 323 Aracımla Yolda Kaldım

Tavsiye Edilen Mesajlar

fatih_mg06    1
fatih_mg06

Mrb arkadaşlar 99 mazda 323 sedan aracim gazdan benzine geçerken istop etti bidahada calistiramadim takviye vurdurma çekme hepsi denendi olmadı araç mars basiyo çalışıyor fakat gaz verdiğimde istop ediyor şimdi sanayide yatiyo usta yarın bakacak nedendir neye patlar sizinde başınıza geldimi.

Ayrica debriyaj baskısı bitti galiba arabaya vitesde yuklendigimde devir 6 bini buluyo ama araba aynı oranda hizlanmiyor hangi marka iyidir kaça patlar bize bi yardım edin ustaların

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide    322
quiteguide
Bir saat önce, fatih_mg06 :

Mrb arkadaşlar 99 mazda 323 sedan aracim gazdan benzine geçerken istop etti bidahada calistiramadim takviye vurdurma çekme hepsi denendi olmadı araç mars basiyo çalışıyor fakat gaz verdiğimde istop ediyor şimdi sanayide yatiyo usta yarın bakacak nedendir neye patlar sizinde başınıza geldimi.

Ayrica debriyaj baskısı bitti galiba arabaya vitesde yuklendigimde devir 6 bini buluyo ama araba aynı oranda hizlanmiyor hangi marka iyidir kaça patlar bize bi yardım edin ustaların

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
fatih_mg06    1
fatih_mg06
10 dakika önce, quiteguide :

Geçmiş olsun.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.