Jump to content
sahinserkan

2011 Mazda 3 Aracıma Orijinal Jant Arıyorum

Tavsiye Edilen Mesajlar

sahinserkan    5
sahinserkan

2011 model mazda 3 aracıma orjinal jant arıyorum üzerinde 17 spor janlar var. orjinal 16 jantlarını satmayı düşünen yada takas düşünen arkadaşımız varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide    304
quiteguide
2 dakika önce, sahinserkan :

2011 model mazda 3 aracıma orjinal jant arıyorum üzerinde 17 spor janlar var. orjinal 16 jantlarını satmayı düşünen yada takas düşünen arkadaşımız varmı?

Foruma hoş geldiniz. Jantlarinizin fotografini çekip konuya ekleyin bence. Dusunen arkadaş varsa daha hızlı sonuç alırsınız. Şahsen ben bir ara dusunuyordum ama malum, kışın küçük jant ve ince yanaklı lastikle sürüş daha sağlıklı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sahinserkan    5
sahinserkan
Şimdi, quiteguide :

Foruma hoş geldiniz. Jantlarinizin fotografini çekip konuya ekleyin bence. Dusunen arkadaş varsa daha hızlı sonuç alırsınız. Şahsen ben bir ara dusunuyordum ama malum, kışın küçük jant ve ince yanaklı lastikle sürüş daha sağlıklı.

Haklsın kardeşim yarın hallederim fotograf işini. üzerindekiler kötü değil aslında hundai i30 sport modelin orjinal jantları

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.636
Burak
19 dakika önce, sahinserkan :

araç ve jant görüntüleri.

Adsız.jpg

Görüntü hiç de fena değil kapı altı stickerlar da güzel durmuş. Konfor mu çok sıkıntılı ? Neden satmayı düşünüyorsun ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sahinserkan    5
sahinserkan
Bir saat önce, Burak :

Görüntü hiç de fena değil kapı altı stickerlar da güzel durmuş. Konfor mu çok sıkıntılı ? Neden satmayı düşünüyorsun ?

evet aracı eşim kullanıyor. 16 jant kadar konfor yok. görüntü müthiş ama :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.