Jump to content
Katil Balina

ankara'da araç aydınlatma tavsiyesi?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina

arkadaşlar bu aydınlata işini ankara'da yaptıracağım bir yer var mı? aküm ilk orjinal aküydü ve artık sabahları mızmızlanıyordu. ne de olsa neredeyse 7. yılılık akü, normal. ben de geçen yeni akü aldım (yiğit akü-60)  psikolojik mi bilemedim ama araba sanki bi kendine geldi, kırmızıdan soluk pembeye dönen gösterge aydınlatmaları falan bariz canlandı, gözleri parladı hatta en önemlisi çekişte iyileşme sağladı desem yeridir.

neyse efenim önceden akü zayıf olduğu için bu aydınlatma işine girmek istemiyordum ama akşamları tavan aydınlatması vs. çok cılız, arkaya ek bir tavan lambası ya da ne bileyim pedalların oraya küçük ampül falan da olur tamamen ihtiyaçtan bi iki ekleme yapmak istiyorum. karanlıkta bir şey bulmak  ya da aramak tam zulüm. tabi şatafata hiç gerek yok. bu işleri böyle efendice halledecek bir yer bilen var mı?

teşekkürler

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir

Hiç gerek yok ampulleri ledle değiştirin memnun kalırsınız. 

Geri kalan yerlere de sadece hat götüreceksiniz, çok zor bir işlem değil. 

3 4 aya ayak ucu aydınlatmalar için led şerit alıp bunu tavana bağlamayı düşünüyorum 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mersinden_Ersin

Benim de bir iki derdim var, farlar yanmazken karanlık kalan torpido, geri viteste sol tarafın görünmemesi, ayak aydınlatma gibi. Fiestam.com grubunda bu tip mevzularla uğraşan çok, bir ara sorup bulalım birlikte çözelim dertleri :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...