Jump to content
Sinan85

Alınık Mazda 3 At 2010-2011 Model

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sinan85    0
Sinan85

Merhaba arkadaşlar,

Mazda 3 almak istiyorum ama aklım birazda karışık. Internetten ilanlara bakıyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim. Genel olarak düşüncem şu şekilde. Otomatik vites olmasını istiyorum ayrıca aracı LPG ile kullanacağım. Bütçem de çok fazla olmadığından dolayı 2010-11 touring yada 2010 impressive modellerine yönelmiş durumdayım. Baktığım araclar arasında linkteki aracı begendim ama fiyata göre kilometresi bana biraz yuksek geldi. Aracı 5 yıl kadar kullanmayı planlıyorum.

Yorumlarınızı alabilir miyim?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-sahibinden-bundan-daha-dolusu-yok-246643618/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.625
Burak

Selam @Sinan85 konuyu Alınık bölümüne taşıdım.

LPG'li bir Mazda 3 almadan önce aşağıdaki dokümanı incelemeni tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.204
Mutlu Tekir

Ben aracımı 96bin km.de aldım 2010 model. Yüksek km almanızdaki tek sıkıntı ağır bakımı sizin yaptırmanız olacaktır, Hoş gerçi 60-70 bin km.de de alsanız ağır bakım yaptırmak, şanzıman yağını ve süzgecini değiştirmek gerekir. Lpgyi kendinizin bildiğiniz iyi bir ustada taktırmanız ve 3500-4000 devrin üstünde benzine geçecek şekilde kullanmanız, subapların ömrünü uzatacaktır.

Lpgli araç alacaksanız da rölantide titreme olmamasına dikkat edin.

Ayrıca uzun yolda hız sabitleyici çok büyük bir nimet, touring lerde standart olarak yok bu donanım ama eklenebiliyor, sahibi eklemediyse 630 tl civarına taktırılabiliyor. Bilginize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.