Jump to content
Uluç Pulat

Mazda 3 Yazılı Kaliper Kapagı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Uluç Pulat    17
Uluç Pulat

Merhaba aracima yaptirdigim plastik kaliper kapagini sizlerle patlasicam umarim begenirsiniz

Yazilari tabelacida sticker seklinde yaptirdim ustune cila atmami yoksa su sert gelince cikabilicegini soylediler fakat tuningci arkadasim gerek yok dedi 3 aydir kullaniyoeum bi sıkınti yasamadim.

Resimleri yuklemek icin kirptim boyutlari kuculsun diye

Fiyatkaliperlerr sanayide 40 tl

Yazi 25

Taktirmak 30 tl

Screenshot_2015-12-14-22-53-32-1-1.png

Screenshot_2015-12-14-22-58-05-1-1-1.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    5.355
İlhan

Güle güle kullan Uluç. Umarım balatalarda aşırı bir ısınma olmaz bu şekilde. Bu tip kapaklarda bilmiyorum montajdan kaynaklımıdır, hava tahliyesi ile ilgili farklı görüşler var. Fren performansında bir düşüş yaşamazsın inşallah.

Paylaşım için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Uluç Pulat    17
Uluç Pulat

Onlari okudum uzun uzun dusundum ama cok yaptiran var bide balatalarim zaten bitik bugun yeni balata taktirticam 3 aydir kullaniyorum daha sorun gormedim eger sorun olursa cikartir atarim yada sokturup iceriden bizim kaliperlere gore delik actiririm 

Birde balata tozlari icerde kaliyo o yuzden balata omru kisaliyo filan demislerdi bakalim artik Ilhan abi insallah bisey olmaz ama mazdaya zaten bisey olmaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.