Jump to content
İlhan

Evinizde Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz ?

Evinizde Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz ?  

45 oy

1. 1. Evinizde Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz ?

• Ttnet Adsl
      13
    • Ttnet Fiber
      3
    • Superonline Adsl
      2
    • Superonline Fiber
      10
    • D-Smart Smile Adsl
      3
    • Digitürk Adsl
      0
    • Biri Adsl
      0
    • Doping Adsl
      0
    • TürkNet
      3
    • Türksat Kablo İnternet
      5
    • Uydunet
      2
    • Turkcell
      1
    • Vodafone
      1
    • Avea
      1
    • Diğer
      1

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdacaner

Yıllarca TTNET'e sömürüldüm. TürkNet'e geçtim. 1 yıldır çok iyi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rcm

Turkcell Superonline Fiber kullanıcısıyım.

85 TL 'ye  25Mps hızında 50GB AKK ve evimde Turkcell TV kullanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdatayfun

İnsanlarımız şu TT Net zulmünden kurtulamadılar bir türlü :D Uğraşmamak için büyük ihtimalle... Bırakın değiştirin gitsin hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

25 Mbps Hız + Turkcell TV taahhütüm 5 ay sonra filan bitecek. 

Şu an bu hizmete 64,90 Lira ödüyorum.

Bakalım yeni ne fiyat çıkaracaklar bana.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
34 dakika önce, İlhan :

25 Mbps Hız + Turkcell TV taahhütüm 5 ay sonra filan bitecek. 

Şu an bu hizmete 64,90 Lira ödüyorum.

Bakalım yeni ne fiyat çıkaracaklar bana.

Özellikle AKN nin ortadan kalkması sonucunda çok arttı deniyor fiyatlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
17 saat önce, Burak :

Özellikle AKN nin ortadan kalkması sonucunda çok arttı deniyor fiyatlar.

Dün tesadüftür Turkcell aradı. Evde almış olduğunuz internet hizmetinden memnun musunuz ? Hızı yeterli mi ? vs.vs...

Aramışken sordum, taahhütümün bitmesine az kaldı sanırım,  bu gün itibari ile yenilemek istersem ne kadar ?

Önce taahhüt süreniz ne zaman doluyor kontrol edelim diyerek, baktığında daha 5 ay varmış.

Bu günden fiyat veremiyoruz dedi !!

Son bir ay kala fiyat verebiliyorlarmış.

Bakalım 5 ay sonra beni ne bekliyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
4 dakika önce, İlhan :

Bakalım 5 ay sonra beni ne bekliyor ?

Tek seçenek onlarsa o zaman hiç acımayacakları kesin. Bizim binada kablonet altyapısı var ama ilginç bir şekilde Vodafone ile ortak kullanıyorlarmış. Geçen Vodafone'dan temiz yüzlü bir çocuk geldi, durumu anlattı, şimdi geçmek isterseniz çok avantajlı olmaz zaten iyi bir fiyata almışsınız hizmeti ama taahhütünüz bitince biz size onların önerebileceği yenileme fiyatından daha cazip bir teklif verebiliriz dedi.

Eve gelen kablo aynı, hizmet aynı, sadece fatura kesecek şirket farklı olacak. İlginç, ben de bekliyorum bakalım taahhüt bitince ne olacak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan
2 dakika önce, Burak :

Tek seçenek onlarsa o zaman hiç acımayacakları kesin. Bizim binada kablonet altyapısı var ama ilginç bir şekilde Vodafone ile ortak kullanıyorlarmış. Geçen Vodafone'dan temiz yüzlü bir çocuk geldi, durumu anlattı, şimdi geçmek isterseniz çok avantajlı olmaz zaten iyi bir fiyata almışsınız hizmeti ama taahhütünüz bitince biz size onların önerebileceği yenileme fiyatından daha cazip bir teklif verebiliriz dedi.

Eve gelen kablo aynı, hizmet aynı, sadece fatura kesecek şirket farklı olacak. İlginç, ben de bekliyorum bakalım taahhüt bitince ne olacak.

Ben İnternet+Turkcell TV 100.-Liraya razıyım. :)

İnternetin alternatifi var bizim orada. Türk Telekom - Vodafone fiber internetleri var.

Lakin, Turkcell TV'ye çok alıştık. Çok başarılı ve kullanışlı. Kaldıki bence şu an en başarılı yayın hizmeti veren kurum. Digitürk'ün tek avantajı maçları veriyor olması. Ama İp TV onları da çok baltaladı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

İnsanlar TV deki saçma salak programlardan sıkıldı. Artık dizi deyretmek istiyor ve bunun için de Netflix ve türevlerini tercih ediyor. Çizgi film kanalları olmasa bizde de TV seyreden kimse pek yok, Digiturk'ü de sırf sinema kanalları ve sonradan izleme seçeneğinden dolayı tutuyoruz. Tutsan bir dert kaldırsan başka dert anlayacağın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Montimpex

Taahut bittiginde fiyatlar acayip yukseliyor bilginiz olsun..benim 49 tl lik abonelik 80 liraya yukseldi..simdi turkcell TV ve yan oda kurulumu icin de fiyat aldim toplam 121 TL.. artik affetmiyorlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...