Jump to content
Yılmaz D.

Mazda 121 Hararet Saati

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yılmaz D.    45
Yılmaz D.

Merhaba arkadaşlar yılmaz ben. Mazda 121 hararet gosterge saati nerden bulurum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Semih Uluca    212
Semih Uluca

Mazda 121 olarak heat indicator bulamadım. Resmini eklemeniz mümkün müdür acaba? Başka bir aracın hararet göstergesi uyum sağlar mı bir bakmak lazım. 121 in parçalarını bulmak biraz zor olabiliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmaz D.    45
Yılmaz D.

Aydinlatici oldu mu bilemedim ama en sagda ki gösterge 323 lerle uyar mi acaba. Yardimci olmaya calistiginiz icin tesekkur ederim, :) 

Screenshot_2015-12-31-11-36-50.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmaz D.    45
Yılmaz D.

Resimde görülenin aynısi bence. Bunu nerden temin edebiliriz? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak

Önce hangi parça olduğuna karar vermek gerek. Hangisi olduğuna karar verebilirsen parça numarasından arayabilirsin.

Part Number Qty. Specifications Price
D06155491 1 W/O TACHO.INDEPENDENT BRAKE L.  
DB0355491 1 W/O TACHO.,COMBINED BRAKE LAMP € 68,45 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmaz D.    45
Yılmaz D.

Dostum bu brake lamp el freniyle alakali olmsi lazim. Bnm arabada el freni lambasıyla bağlantılı o gosterge. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak
11 dakika önce, Dagiki :

Dostum bu brake lamp el freniyle alakali olmsi lazim. Bnm arabada el freni lambasıyla bağlantılı o gosterge. 

Yani el frenini çekince bu gösterge içinde bir lamba yanıyor doğru anlıyorum değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmaz D.    45
Yılmaz D.

Sayın kurucum. Bu siteden alışveriş mümkün mü? Yada nasil yapılıyor bana pek alışveriş sitesi gibi gelmedi de

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    3.820
Burak
22 dakika önce, Dagiki :

Sayın kurucum. Bu siteden alışveriş mümkün mü? Yada nasil yapılıyor bana pek alışveriş sitesi gibi gelmedi de

Yok o site sadece bilgi amaçlı. Alışveriş için parça kodundan arama yapman gerekecek veya çıkmacılardan araman.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmaz D.    45
Yılmaz D.

121 min hareret göstergesini yaptırdım izmirde özotokilometre yetkili servis baya uğraştılar çünkü bu parcayı bulmak çok zor olduğu için.gösterge üstünde baya oynama yapılmış benzin göstergesiyle hararetin yerini değiştirmişler falan neyse haloldu.orayı tavsiye ederim ihtiyacı olan arkadaşlara.170 tl ye mal oldu bana.iyi günler herkese

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.