Jump to content
sametdemirdal

1. Nesil Mazda 3 Araç Altından Sarkan Kablo (Hortum - Boru)

Tavsiye Edilen Mesajlar

sametdemirdal    3
sametdemirdal

fotograf da sarı ile işaretlediğim yerde alttan sarkan bir hortum benzeri birşey var

benzin hortumu

el freni 

vb ne olabilir? 

20160111085836.jpg

konu açarken error vermişti bi sürü konu açılmış kusura bakmayın diğerlerini birisi silebilir mi teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.494
Mehmet Özdemir

Pek görünmese de belirttiğiniz yerde fren tesisatından olabilir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.206
Mutlu Tekir

Elektriksel bir bağlantı olabilir. En kısa sürede baktırın derim. Sağ tarafı kaldırıp altına girio bakabilirseniz netleşir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sametdemirdal    3
sametdemirdal

yarın sabah ilk işim gidip göstermek olacak çamura battık bugün o ara oldu birseyler herhalde teşekkürler herkese

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
67Bulent1976    112
67Bulent1976
2 saat önce, sametdemirdal :

fotograf da sarı ile işaretlediğim yerde alttan sarkan bir hortum benzeri birşey var

benzin hortumu

el freni 

vb ne olabilir? 

20160111085836.jpg

konu açarken error vermişti bi sürü konu açılmış kusura bakmayın diğerlerini birisi silebilir mi teşekkürler

Aracınızda sonradan takılan arka park sensörü var mı? Kötü işçilik ise bu sarkmış olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sametdemirdal    3
sametdemirdal

sabah baktırdım el freniymiş, sağ sol iki tarafta da var arka tekerlerin icine dogru gidiyor boru kelepçesi tarzı plastik ince kelepçe ile tutturulmus o kırılınca bir taraf sarkmış bizim sanayicilerin olmazsa olmazı plastik kelepçe ile sabitlediler eskiden sağlam oldu :) herkese teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sametdemirdal    3
sametdemirdal

iyi forumlar

sametdemirdal tarafından düzenlendi
aynı mesaj 2 kere gelmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.