Jump to content

90. Yıl Mazda 3 Bluetooth Telefon Eşleştirme

Ismail35
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 1 yıl sonra ...

Konuyu biraz canlandırayım.

Aracım 90. yıl ancak sonradan takılmış dokunmatik teyplerden mevcut.

Orijinal teyp te yok elimde. 

Ben çıkma bir teyp takarsam aracın orijinal bluetooth kitini kullanabilir miyim yoksa o özellik çıkan teyple birlikte mazi mi oldu? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, tunacan :

Konuyu biraz canlandırayım.

Aracım 90. yıl ancak sonradan takılmış dokunmatik teyplerden mevcut.

Orijinal teyp te yok elimde. 

Ben çıkma bir teyp takarsam aracın orijinal bluetooth kitini kullanabilir miyim yoksa o özellik çıkan teyple birlikte mazi mi oldu? 

bluetooth özelliği olmayan impressive sahibiyim, bahsettiğiniz özellik direkt müzik sistemiyle birlikte gelen bir şey. 90. yıl müzik siteminden bulamazsanız ne yazık ki bluetooth özelliği olmayacak.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dokunmatik teyp dediğiniz multimedya cihazları ise o cihazlarda bluetooth özelliği oluyor zaten. multimedyanız varken de fabrikasyon teype geri dönmek istemek saçmalıktır.

direksiyondaki bluetooth çağrı yanıtlama vs butonlar da araştırılarak multimedyaya tanıtılıp hangi fonksiyonları görmesi konusunda kontrol edilebilir. telefon bağlıyken arama geldiğinde direksiyondaki o tuşa bastığımda şunu yap gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

31 dakika önce, Mutlu Tekir :

dokunmatik teyp dediğiniz multimedya cihazları ise o cihazlarda bluetooth özelliği oluyor zaten. multimedyanız varken de fabrikasyon teype geri dönmek istemek saçmalıktır.

direksiyondaki bluetooth çağrı yanıtlama vs butonlar da araştırılarak multimedyaya tanıtılıp hangi fonksiyonları görmesi konusunda kontrol edilebilir. telefon bağlıyken arama geldiğinde direksiyondaki o tuşa bastığımda şunu yap gibi.

Çok mantıklı. 

Bir dahakine senin uygun göreceğin ürünleri kullanacağım. 

Bilge yol göstericiliğin için çok teşekkür ederim.

Zira ben o dandik çin malında bluetooth olduğunu bilmiyorum. Sayenizde öğrenmiş oldum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...