Jump to content
Fotifoti

İ-stop Kullanım Süreleriniz

Tavsiye Edilen Mesajlar

GökayT    275
GökayT

4.050 KM de iken 2 saat 35 dakikaydı. 

Ama benim en çok merak ettiğim İ-stop ekranlarından birisinde, ekranda çıkan ağaç simgesi ve yanındaki X işaretiydi , tahminimce i-stop kullanımı ile kurtarılan ağaç sayısını hesaplamak için konmuş manevi değeri olan bir sayaçtı , ben hiç sayı göremedim,  o ağaç işaretinin yanında sayı gören oldumu ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti    2.249
Fotifoti
20 saat önce, GökayT :

4.050 KM de iken 2 saat 35 dakikaydı. 

Ama benim en çok merak ettiğim İ-stop ekranlarından birisinde, ekranda çıkan ağaç simgesi ve yanındaki X işaretiydi , tahminimce i-stop kullanımı ile kurtarılan ağaç sayısını hesaplamak için konmuş manevi değeri olan bir sayaçtı , ben hiç sayı göremedim,  o ağaç işaretinin yanında sayı gören oldumu ? 

sanırım i-stop ile 50km durunca 1 ağaç yapıyor. 

01.02.2016 at 20:44, Mehmet Özdemir :

Sıfır 

bu konuyu km konusu gibi anket mi yapsak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Karantina    33
Karantina

aracım 6500km'de. 8 saatin üzerinde i-stop kullanımım var...

Ağaç grafiğinde de yanlış hatırlamıyorsam her 8 saat 40 dk kullanımda 1 ağaç kurtarılmış oluyordu... (yabancı bir forumda okumuştum)

Henüz 8 saat 40 dk yapamadım... Bakalım, göreceğiz...

Edit: 8 saat 40 dakika olayı yalan oldu. 8:40'ı geçtim ama hala bir ağaç kurtaramadım. Bir ağaç kurtardığımda bir edit daha yaparız =)

karantina tarafından düzenlendi
eklenti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mercan    52
Mercan

Ben aracı ilk aldığımda o ağacın yanında 1 yazıyordu ve simge büyüktü. Aldıktan sonra sıfırladım o yüzden şimdi baya düşük gösteriyor. Benden önceki sahibi etkin kullanmış anlaşılan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.