Jump to content
Teknisyen

Servis Manual'i temini?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Teknisyen    152
Teknisyen

Öncelik ile inş. konuyu yanlış yere açmamışımdır. Eğer yanlış yerde ise kusuruma bakmayın.

Öğrenmek istediğim Mazda 3 için Servis manualini (Repair Manual) temin etmek  (ücreti mukabilde olsa) mümkün mü? Bu tür manual'lari Mazda Türkiye'den veyahut Japonya merkezden istesek temin ediyorlar mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Canuck    443
Canuck

Hangi model? 3. nesil (2014+) Mazda 3 icin service manual linki bizim forumda var.

Diger modeller icin de internette bulunabilir. Ozellikle Redditt sitesinde olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Teknisyen    152
Teknisyen
14 dakika önce, Canuck :

Hangi model? 3. nesil (2014+) Mazda 3 icin service manual linki bizim forumda var.

Diger modeller icin de internette bulunabilir. Ozellikle Redditt sitesinde olabilir.

Sayın Canuck:  Evet yeni modellerin Manuallerinden bahsediyorum. Mümkünse forumdaki linki alabilirmiyim? 

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Linki buldum. Rusça değildir inş. :)  Tekrar teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Canuck    443
Canuck

@Teknisyen Yok Rusca degil Ingilizce diye hatirliyorum. Eger gerekirse bende Ingilizce versiyonu var. Yalniz 250MB civarinda o nedenle bir yere yuklemek lazim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Teknisyen    152
Teknisyen
23 dakika önce, Canuck :

@Teknisyen Yok Rusca degil Ingilizce diye hatirliyorum. Eger gerekirse bende Ingilizce versiyonu var. Yalniz 250MB civarinda o nedenle bir yere yuklemek lazim. 

Sayın Canuck. 

Linki bulduktan sonra indirdim. Dediğiniz gibi ingilizce. Müsait bir zaman boydan boya bir kurcalıyacağım.Tekrar teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.