Jump to content
alpertunga333

1. Nesil Mazda 3 Anahtar Kopyalama

Tavsiye Edilen Mesajlar

alpertunga333    2
alpertunga333

Arkadaşlar merhaba

Anahtarımı kopyalamak istiyorum bunu yapabilir miyim? (servis haricinde)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.301
Mutlu Tekir

2. El aynı özellikte başka bir anahtar alarak. Ama immobilizer ı araca tanıtmak için her türlü servise gitmeniz gerekir. 

Anahtar ve başka bir immobilizer varsa 2. El anahtarın uzaktan kumandasını ve anahtatcıda ucunu yaptırarak kullanabilir. İmmobilizer chipini de uzaktan kumandaya ekleyio kullanabilirsiniz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alpertunga333    2
alpertunga333
2. El aynı özellikte başka bir anahtar alarak. Ama immobilizer ı araca tanıtmak için her türlü servise gitmeniz gerekir. 

Anahtar ve başka bir immobilizer varsa 2. El anahtarın uzaktan kumandasını ve anahtatcıda ucunu yaptırarak kullanabilir. İmmobilizer chipini de uzaktan kumandaya ekleyio kullanabilirsiniz 

Tsk ederim oncelikle

Benim Yedek anahtarim yok hertürlü servise gidicem yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emekli    113
emekli
11 dakika önce, alpertunga333 :

Tsk ederim oncelikle

Benim Yedek anahtarim yok hertürlü servise gidicem yani

ilk önce bir oto anahtarcısına git danış

sende anladığım kadarıyla tek anahtar mı var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alpertunga333    2
alpertunga333
ilk önce bir oto anahtarcısına git danış

sende anladığım kadarıyla tek anahtar mı var

Tek anahtar var evet[emoji20]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emekli    113
emekli

@alpertunga333 izmir de vardır iyi anahtarcılar onlara git sustalı anahtar 60 tl 100 tl chip toplam yakıtı falan dersek 200 tl ye mal olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
alpertunga333    2
alpertunga333
@alpertunga333 izmir de vardır iyi anahtarcılar onlara git sustalı anahtar 60 tl 100 tl chip toplam yakıtı falan dersek 200 tl ye mal olur

Tşk ederim internetten araştırdım, kumandalı ve sustalı izmirde 200 tl ye yapıyorlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Salih çetin    1
Salih çetin

günaydın arkadaşlar herkese mutlu hafta sonları  benim aracımın yedek anahtarrı arabayı sorunsuz çaliştırıyor ancak kapıları açmıyo pili vs herşeyi değiştrrtim sinyal gönderimi ve frekans ta da sıkıntı yokmuş.. anhtarcının ddğinine göre aracı unutmuş çözümü varmı...... teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.301
Mutlu Tekir

Araca tanıtmanız lazım bunu da paylaşmıştım. Google da aratın uzaktan kumanda anahtar modülü programlama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Salih çetin    1
Salih çetin

teşşekürler peki işe ysrıyomu yada daha önce yapan varmıydı you tube de araştırdım olmadı yada yapamadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.578
Mehmet Özdemir
3 saat önce, Mutlu Tekir :

Araca tanıtmanız lazım bunu da paylaşmıştım. Google da aratın uzaktan kumanda anahtar modülü programlama

http://mutlutekir.blogspot.com.tr/2015/11/araba-anahtar-uzaktan-kumanda-modulu.html

yukarıdaki linkte mutlu arkadaşımız anlatmış. Toyota ile Mazda'nın uygulamaları birbirine yakındır diye tahmin ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir    1.301
Mutlu Tekir

Anahtarın araca tanıtılma prosedürü aynı diye biliyorum. Ama hiç denemedim. Olmadı diye pes etmeyin, 3-4 kez deneyin. Çünkü en ufak hata programlama moduna girilmesini engelliyor. 

Eğer yapamazsanız bir mazda servisine gitmeniz gerekir, mazda yazılımı ile kolayca eklenir, fakat para alabilirler.

http://www.duanestorey.com/tips/how-to-reprogram-keys-and-fobs-on-a-mazda-3/

Burada da bahsedilmiş işlem sırası. Buradaki de denenebilir. İsterseniz Türkçe'ye çeviririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Salih çetin    1
Salih çetin

Yarın deniyim en iyisi olursa yazarım yine teşşekür ediyorum arkadaşlarrrr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.