Jump to content
Efebey

Maserati de Modaya Uydu !

Tavsiye Edilen Mesajlar

Efebey    466
Efebey

 

Spor otomobil markalarının teker teker SUV modeller ortaya çıkarmısına alıştık. Bu modaya son kapılan ise Maserati oldu. İtalyan marka Levante isimi SUV’unu Cenevre’de sergileyecek.

956aj95e.jpg

Tasarımı diğer Maserati modellerine oldukça benzeyen Levante, yüksek yapısıyla heybetli bir görünüme sahip. Arka tarafta ise LED stoplar ve dört çıkışlı egzoz sistemi dikkat çekiyor.

Kabine geçtiğimizde bol deri kaplamanın kullanıldığını görüyoruz. Artık her otomobilde görmeye alıştığımız dokunmatik ekran Levante’de de yerini bulmuş.

Levante’de Ghibli’de de kullanılan 3.0 litrelik 6 silindirli turbo beslemeli motor yer alıyor. 350 ve 430 HP’lik iki ayrı versiyonu olacak benzinli motorun yanında 275 HP’lik birde dizel ünite görev yapacak.

Sekiz ileri otomatik şanzımanla kombine edilen motorlar güçlerini standart olarak sunulan dört tekerlekten çekiş sistemine aktaracak. Adaptif süspansiyon sistemine de sahip olacak olan Levante, 430 HP’lik motoruyla sadece 5.2 saniyede 0’dan 100 km/s hıza ulaşabilecek.

eqo7qbmx.jpg

ef7sbzgg.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Efebey    466
Efebey
24.02.2016 at 14:35, Efebey :

 

eqo7qbmx.jpg

 

tbq3d9b5.jpg

İnfiniti QX 70 e çok benziyor..

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×