Jump to content
Atakan41

Mazda 323 Komple Motor Yaptırmak

Tavsiye Edilen Mesajlar

Atakan41    0
Atakan41

Selâmün aleyküm herkese hayırlı günler benim bazı sorularım var 91 model 323 hb aracım var motor yaptırmak için bıraktığım usta Krank miline kadar bütün parçaları 3500 lira dedi bin lira işçilik bin lira rektefiye dedi 5 buçuk 6 ya yakın masraf olmuş oluyor gerçektende motor yaptırmak bu kadar masrafli mi acaba eğer gerçekten de bu sekildeyse aracı trafikten düşürüp yedek parça olarak kullanmak daha mantikli o masrafın üstüne 2 lira daha koysam zaten yeni bi araç alırım sizce ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr    513
NoooFearrrr

Bu kadar pahalı olmaması gerekir, komple yarım motor alsan daha ucuz olur . Bence birkaç ustadanda fiyat al 3-4 civarı gidiyor diye biliyorum daha önce yaptıranlardan duydugum kadarıyla. Zaten araba hırpalanmış bir araç ise zaten 6 bin anca eder. İlla o fiyata çıkıyor derlerse bencede hiç yaptırma hurda olarak sat veya yedep parça olarak parçalayıp sat.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir    2.575
Mehmet Özdemir

94 model 626, yeni motor yapılalı 1 sene dolmadı. sonradan çıkan masraflarla 3500 TL'yi buldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rhapsody    50
Rhapsody

Banada usta 3000 tl ye biter demişti ama mehmet gibi sonradan masraf ivir zivir cikarmi bilmem.

Ben sahsen o duruma gelirsem hazir acilmisken piston lari gomlekleri filan biraz buyutsem diye dusunmuyo degilim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.