Jump to content
Tarahumara

Mazda CX-3 Otomatik Kararan Dikiz Aynası

Tavsiye Edilen Mesajlar

Tarahumara

Arkadaşlar CX-3 e uyumlu otomatik kararan dikiz aynalarının parça kodlarını paylaşıyorum. İnternetten arama yaparsanız parça kodlarını, ürünler çıkıyor karşınıza. Bir tanesi homelink özellikli diğeri sadece kararan ayna. İkisinde de pusula mevcut. Fiyat için Mazda bayisinden sorgulayabilecek arkadaşlar var mıdır.  Bu arada bunlar active sense paketli olan araçlar için. Yani camda yağmur sensörü,radar falan olan araçlar için. Sensörü olmayan araçlar için parça kodları farklı.

Homelink li olan ayna parça kodu : 0000-8C-Z27

Homelink olmayan ayna parça kodu : 0000-8C-Z26

 

m628L1.jpg

 

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Süpersin [emoji1] hele bir de araca kavuşsan [emoji1]

Sorarım fiyat da homelink ne ola ki?

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Tarahumara

Homelink, garaj kumandalarının kopyalanmasına yarayan bi özellik. Örneğin evinizin garajında kapı var ve kumandayla açılıyor. Bu kumandayı bu aynaya tanıttığınız zaman. Garajın önüne gelince kumanda yerine aynanın üzerindeki tuşa basıyorsunuz. Şuan ki fiestamda ben kendim yaptım bunu :D

Sorma bir türlü satamadık fiesta yı da kavuşalım CX-3 ümüze.

IMG_3030.jpg

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Mehmet Özdemir

bu homelink butonuna basılınca rf sinyali gönderiyor anladığım. vericisi aynanın içinde mi? bir de uyumlu alıcısını da aynayla beraber mi gönderiyorlar.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Tarahumara

Aynen rf sinyali gönderiyor. Vericisi aynanın içinde. Kumandacıya gidip kumanda kopyalattığınızda yaptığınız olayın aynısını yapıyorsunuz. Ayna üzerindeki tuşa 20 sn basılı tıutuyorsunuz ve aynanın üzerindeki tuşla kopyalamak istediğiniz kumandanın tuşuna aynı anda basıyorsunuz ve kumanda aynaya kopyalanmış oluyor.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...