Jump to content
Ömer626

Mazda 626 Koltuk Isıtma Pedi Montajı (Video-Fotoğraflı Anlatım)

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ömer626    425
Ömer626

Aliexpres sitesinden ARALIK ayında almış olduğum ısıtmalar sonunda gelebildi ve geçen hafta tuş ve kablo yerleşimini kendim yaptım videoları bugüne kısmetmiş.

Yazın kullanamayacağım için önümüzdeki kışa inşallah :D 

Mayıs ayında arabamın içi son model araçlar gibi olacak Delikli ve deliksiz olarak alacağım bej deri döşemeleri döşemeci olan kiracımızla beraber dikip güzelce yerleştireceğiz.. Tabii ona bağlı olarakta henüz pedleri yerleştirmedim koltuğa..Mayıs ayında hem iç döşemeler hem de ped montajını fotoğraflayıp video haline getireceğim.

Yapacaklarım arasında aynalara sinyal kapı altı logo spoyler, lip uygulaması,sis farı,direksiyon değişimi (direksiyondan teyp kontrol tuşlu) follow me home, yağmur sensörü geri vites kamerası ön park sensörleri 16 inç çelik jant, 205/55/16 mişlen yazlık lastik gibi gibi şeyler yapacağım..Yaza bomba gibi geliyoruzzzz....

Konya ya da bi etkinlik düzenleyelim artık.

Deri koltuklarım da aynen bu tarzda olacak.delikli-deri-model.jpg.8fd6e0f8de9fe7253

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gesta203    2
gesta203

şuan bulunduğum bilgisayarda videoyu açamıyorum ama mutlaka izleyecem. kaça aldın koltuk ısıtmayı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.